SONY DSC
اگر با ما همراه بوده باشید روز گذشته خبری مبنی بر درز تصویری مشکوک منتسب به اکسپریا Z3 را خواندیم. این عکس که توسط یکی از کاربران فروم DigiWo درز کرده بود مشکوک به پرچمدار آینده سونی یعنی اکسپریا Z3 بوده اما به نظر میرسد تصورات ما کمی اشتباه است و تصویر منتشره متعلق به نسخه مینی پرچمدار آینده سونی یعنی اکسپریا Z3 Compact است.

این خبر توسط جمعی از کاربران انجمن Esato به تایید رسیده است. کاربری که در روزهای قبل جزئیاتی در مورد اکسپریا Z3 نیز منتشر کرده بود این مورد را به تایید رسانده است.

پیش از این شایعات زیادی در مورد معرفی مدل کوچک اکسپریا Z2 با نام اکسپریا Z2 Compact شنیده میشد اما به نظر میرسد این اتفاق هرگز رخ نخواهد داد و سونی اکسپریا Z2 Compact را معرفی نخواهد کرد. شاید به دلیل نزدیکی فاصله زمانی از معرفی اکسپریا Z1 Compact و عدم ارتقای سخت افزاری آنچنانی سونی قصد دارد تا از این مرحله گذر کند و به یک باره اکسپریا Z3 Compact را در ماه های آینده به نمایش بگذارد.
xperia_leo
تا کنون بر اساس شنیده ها 3 کد نام برای این مدل به گوش میرسد. Leo, Aries و Pegasus نام هایی است که یکی از آنها برای اکسپریا Z3 Compact انتخاب خواهد شد.

تا به این لحظه هیچگونه اطلاعاتی از اکسپریا Z3 Compact به طور دقیق در دسترس نیست. اما پیش بینی میشود مشخصات این دستگاه طبق تجربه های قبلی با اکسپریا Z3 نسبتا مشابه باشد. در خصوص اندازه آن نیز محتمل ترین سایز برای آن 4.6 اینچ گزارش شده است.