آیا شما نیز از کاربرانی هستید که به دنبال بازی های باکیفیت اندرویدی هستند؟ اگر چنین است، خبرهای خوبی در این مطلب برای شما داریم. امروز قصد داریم تا تعدادی از بازی های اندرویدی که پیشتر پولی بوده اند و هم اکنون به مدت محدودی رایگان شده اند را به شما معرفی کنیم.

در این لیست، بازی هایی در دسته بندی های مختلف قرار دارند و شما می توانید متناسب با سلیقه ی خود هریک از آن ها را دانلود نمایید.

توجه داشته باشید که برخی از این بازی ها ممکن است فردا پولی شوند. پس در صورتی که می خواهید از آن ها استفاده نمایید هرچه سریعتر اقدام کنید.


Dungeon Defense:

امتیاز در گوگل پلی: 4.8 از 5 / پایان زمان رایگان بودن: 5 روز دیگر/ لینک دانلود ( کلیک کنید )

Dungeon Defense یک بازی در سبک دفاع از ساختمان می باشد که اگر از طرفداران این سبک بازی ها باشید، بدون شک یک بازی جذاب برای شما خواهد بود. این بازی امتیاز بی نظیر 4.8 را از بیش از 21 هزار نفر دریافت کرده است.

داستان این بازی بسیار ساده است و شما تنها باید از ساختمان های خود در برابر خائنان محافظت نمایید.


Laserbreak Escape:

امتیاز در گوگل پلی: 4.3 از 5 / پایان زمان رایگان بودن: 1 روز دیگر/ لینک دانلود ( کلیک کنید )

سری بازی های Laserbreak، نامی آشنا برای افراد علاقه مند به بازی های پازل فیزیکی می باشد. در این بازی شما باید با جهت دادن به توپ موجود در هر مرحله و تنظیم لیزر آن بروی سوژه ها، مسیر حرکت را برای توپ هموار کنید و موانع را از سر راه آن بردارید.


My Little Town Premium:

امتیاز در گوگل پلی: 4.3 از 5 / پایان زمان رایگان بودن: کمتر از نیم روز دیگر/ لینک دانلود ( کلیک کنید )

My Little Town Premium یک بازی بسیار جذاب است که می تواند ساعت ها شما را به خود سرگرم کند. در صورتی که پیش از این بازی 2048 را انجام داده اید و این بازی جزو بازی های موردپسند شما می باشد، شما بازی My Little Town Premium را نیز دوست خواهید داشت. البته این بازی به صورت کامل هم همانند 2048 نیست. در این بازی شما باید از پیوند دو بلوک با شماره ی 2، یک بلوک با شماره ی 3 بسازید. در هر مرحله بازی فرمان ساخت یک بلوک با امتیازی مشخص را به شما خواهد داد.


Dragon slayer:

امتیاز در گوگل پلی: 4.1 از 5 / پایان زمان رایگان بودن: 4 روز دیگر/ لینک دانلود ( کلیک کنید )

Dragon slayer هم یک بازی جذاب در ژانر click RPG به شمار می رود. در این بازی شما باید در مقابل شخصیت های منفی بازی ایستادگی کنید و از آن ها مالیات بگیرید !

در این بازی حالت های مختلفی برای اجرا وجود دارد. برای مثال، حالت Wave که در حقیقت بازی را به یک بازی TD تبدیل می کند.


Toca Life: Farm:

امتیاز در گوگل پلی: 4.6 از 5 / پایان زمان رایگان بودن: 7 روز دیگر/ لینک دانلود ( کلیک کنید )

 

یک بازی در سبک بازی های Hay Day است که در آن باید به صورت روزانه مزرعه ی خود را مدیریت نمایید. این بازی تا پیش از این به قیمت سه دلار در گوگل پلی به فروش می رفت اما حالا به مدت محدودی رایگان شده است.

 

 

منبع: