همیشه در اولین روزهای هر ماه میلادی، باید منتظر به روزرسانی های امنیتی سونی باشیم. سونی از جمله کمپانی های اندرویدی است که به صورت کاملاً منظم در هر ماه، آپدیت های ماهانه امنیتی را به گوشی های هوشمند خود میرساند.

از روز گذشته، مطابق انتظارات شاهد شروع یک مرحله جدید از به روزرسانی سیستمی توسط سونی بودیم. تمام گوشی های خانواده XA2 شامل اکسپریا XA1، اکسپریا XA1 Plus و اکسپریا XA1 Ultra به صورت گسترده در نقاط مختلف جهان به روزرسانی جدید را دریافت کردند. این آپدیت برای دستگاه های نامبرده با شماره ساخت 48.1.A.2.21 منتشر شده که در آن پچ امنیتی مربوط به 5 می نیز گنجانده شده است. البته این جدیدترین پچ امنیتی موجود نیست و سایر گوشی های سونی ماه گذشته آن را دریافت کرده بودند.

اما علاوه بر سه گوشی سری XA1، سونی برای اکسپریا L1 که ارزان ترین گوشی سال 2017 این کمپانی بوده هم یک به روزرسانی جدید ارائه کرده است. به روزرسانی اکسپریا L1 با شماره ساخت 43.0.A.7.55 ارائه شده و پچ امنیتی قدیمی تر، یعنی ماه آوریل را در خود جای داده است. با توجه به سابقه سونی، پیش بینی میشود که در روزهای آینده آپدیت های گسترده ای با هدف انتشار پچ امنیتی ماه ژوئن برای گوشی های سونی منتشر گردد.

دریافت این به روزرسانی به منطقه رام شما بستگی دارد نه منطقه ای که شما در آن حضور دارید. شما میتوانید با مراجعه به آپدیت یاب اکسپریان، جزئیات انتشار این به روزرسانی و راهنمای پیدا کردن منطقه رام خود را از طریق لینک زیر دریافت کنید.

ورود به سرویس آپدیت یاب اکسپریان