x-t-_1155616498

سونی در بلاگ رسمی خود گزارشی از آپدیت جدید عرضه شده برای اکسپریا T , TX , V و SP ارائه داده و در آن تغییرات ایجاد شده در این نسخه نسبت به نسخه قبل را منتشر کرده است. البته ما قبل از انتشار این خبر در بلاگ سونی تغییرات پس از آپدیت را درباره اکسپریا SP منتشر کردیم و حالا نوبت به اکسپریا T رسیده تا با هم مروری بر آپدیت جدید این پرچمدار سابق داشته باشیم.

سونی تغییرات زیر را درباره اکسپریا T گزارش داده است.

– تغییرات استاندارد و پیش فرض سیستمی و گرافیکی اندروید ۴٫۳ گوگل نسبت به نسخه قبل
– استفاده از تم های جدید و هم چنین قابلیت دانلود تم ها به صورت مستقیم از طریق برنامه Sony select
– آپدیت و ایجاد تغییرات در حالت Battery STAMINA برای بهبود دوام باتری و مدیریت بر روی آن
– بهینه سازی و آپدیت برنامه های رسمی سونی از جمله Messaging, MyXperia, Smart Connect, Small apps, TrackID, Sony Select و …
– استفاده از لانچر مشابه اکسپریا Z1
– یکپارچگی برنامه های رسانه ای سونی از جمله WALKMAN, Album و Movies و هماهنگ سازی با سرویس های ابری سونی
– استفاده از آخرین متود های امنیتی
– بهینه سازی کلی رام و بهبود سرعت و عملکرد

اینها مواردی بود که سونی در بلاگ خود به آنها اشاره کرده است. در این بین هیچ خبری از Sony’s Smart Social Camera و رابط کاربری دوربین Z1 نیست. همین امر باعث ایجاد نگرانی در برخی از کاربران شد. اما خبر خوش این که این قابلیت در اکسپریا T نیز همانند اکسپریا SP و سایر گوشی های خانواده Z اضافه شده و دوربین این دستگاه نیز از برنامه های افزودنی دوربین اندروید 4.3 اکسپریا نیز پشتیبانی میکند.

مواردی که در بالا به آنها اشاره شد تغییراتی بود که بر اساس گزارش رسمی سونی منتشر شده است. اگر شما موفق به دریافت این آپدیت شدید تجربیات خود از کار با این نسخه و مزایا و معایب آن را با ما در میان بگذارید.

Sonymobile