sony-xperia-xz-20
شاید برخی با خود بگویند که چرا اکسپریا XZ را با یک اسمارت فون چینی به اسم وان پلاس 3 مقایسه میکنیم؟ وان پلاس هر چند که کمپانی با سابقه ای در زمینه تولید گوشی های هوشمند محسوب نمیشود اما در همین مدت کم نشان داده که توان رقابت با برندهای مطرح و قدیمی فعال در این حوزه را دارد.

وان پلاس 3 پرچمدار سال 2016 این کمپانی است که شاید با وجود گذشت چند ماه از معرفی هنوز بر روی کاغذ یکی از قدرتمند ترین اسمارت فون های دنیا باشد. پردازنده اسنپدراگون 820 در هر دو دستگاه مشترک است اما مهمترین نقطه تمایز این دو رم آنهاست!

اکسپریا XZ همانند نسل های قبلی از رم 3 گیگابایتی برخوردار است اما وان پلاس 3 به 6 گیگابایت رم مجهز شده که دوبرابر پرچمدار سونی فضا در اختیار کاربر قرار میدهد. سونی معتقد است رم 3 گیگابایتی برای یک گوشی هوشمند کافیست و حالا مقایسه اکسپریا XZ و وان پلاس 3 از حیث سرعت و مولتی تسکینگ شاید بتواند حرف های سونی را در این زمینه اثبات کند.

ما هم مثل شما منتظر هستیم تا ببینیم اکسپریا XZ با 3 گیگابایت رم آیا توان رقابت با وان پلاس 3 با 6 گیگابایت رم را دارد؟ این ویدئوی مقایسه را حتما در ادامه تماشا کرده و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.