phpk7mknr

سونی قبل از نمایشگاه IFA جدیدترین تلویزیون خود را معرفی کرد. براویا S90 تلویزیونی 35 و 75 اینچی منحنی دار می باشد که می تواند تجربه ای سینمایی را برای شما در خانه به وجود بیاورد. مشخصات این تلویزیون شباهت بسیاری به X9005B  دارد که از اکثر منتقدان نمره ی بسیار قابل قبولی را گرفت.

این تلویزیون دارای صفحه نمایش Trilumios  که کیفیت بسیار خوبی در نشان دادن رنگ ها دارد، می باشد. موتور پیشرفته ی این تلویزیون X-Reality می تواند کیفیت فوق العاده 4K را به شما تحویل دهد. براویا S90 فقط کیفیت تصویر خوبی ندارد، برای اولین بار در تلویزیون های سونی، این تلویزیون دارای سیستم صدای پیشرفته چند زاویه 4.2 می باشد. این امر باعث می شود در فضای دور تلویزیون کیفیت صدا به صورت 360 درجه بسیار زنده و طبیعی به نظر برسد.

این تلویزیون امکانات جانبی نیز در خود می بیند. از این امکانات می توان چت کردن به وسیله ی اسکایپ، فضای زنده ی فوتبال برای دیدن تصاویر ورزشی از جمله فوتبال، اشتراک گذاری تصویر، هشت تگ های توئیتر و اتصال به گوشی های هوشمند سونی را نام برد. سونی هنوز اطلاعاتی از جمله قیمت و تاریخ عرضه این تلویزیون را اعلام نکرده است اما بدون شک در نمایشگاه IFA اطلاعات بیشتری را می توان از این تلویزیون فوق العاده به دست آورد.

منبع:Pocket-lint