333
دوربین پرچمداران جدید سونی آنقدر خوب هستند که تا مدت ها، به عنوان موضوعی جدید در سایت های خبری مورد توجه قرار بگیرند. در جدیدترین ویدیوی تبلیغاتی از سوی سونی، شاهد یک ویدیوی حدودا 7 دقیقه ای هستیم که در آن خانم “Maddie Moate” دوربین اکسپریا Z5 را در سطح شهر برلین و در طول یک شبانه روز در شرایط مختلف مورد بررسی قرار می دهد. در این ویدیوی جالب بسیاری از فناوری های جدید به کارگرفته شده در آن به نمایش گذاشته می شود!

در اولین تست، خانم Maddie Moate سوار بر خودرویی میشود و در حین حرکت با توجه به فعال بودن حالت SteadyShot و فوکوس فوق سریع 0.03 ثانیه ای، از دیوار های شهر عکس میگیرد. او همچنین توسط یک وسیله سرگرمی به ارتفاع میرود و در آنجا توسط زوم 5برابری دوربین اکسپریا Z5، یک برج را در فاصله ای دور، سوژه عکاسی خود قرار میدهد. در ادامه و البته در تاریکی شب، دوربین اکسپریا Z5 در آزمونی سخت، یک آتش بازی شبانه را با حالت عکاسی “Timeshift Burst” به ثبت میرساند. در نهایت نیز خانم Maddie Moate با گشت و گذار در بعضی از خیابان های شهر تصاویری را در نور کم و در حالت اتومات توسط اکسپریا Z5 به ثبت میرساند.

البته فراموش نکنید که این یک ویدیوی تبلیغاتی از سونی است و جای تعجب ندارد که با دیدن این عکسها در شرایط مختلف شگفت زده شویم، به هر حال تا عرضه رسمی این گوشی و بررسی موشکافانه آن، باید گفت که نمونه عکس ها و فیلم های منتشر شده از سوی سونی، نشان از یک دوربین قدرتمند در اکسپریا Z5 دارد. در ادامه پیشنهاد میکنیم تماشای این ویدیوی جالب را از دست ندهید!