xperia-z5-premium-4k-main-desktop-fdac283ff21e5754e6118e8357e3e598

سونی از نیمه دوم سال 2014 و با معرفی گوشی اکسپریا Z3 یک قابلیت بسیار جذاب را به سری گوشی هایِ پرچمدار خانواده Z خود اَفزود. قابلیت ریموت پلی که با خانواده Z3 سونی به جهانیان معرفی شد، به کاربران کنسول PS4 اجازه میداد که بازی هایِ کنسول مذکور را با گرافیکی بسیار مطلوب بر رویِ گوشی اکسپریایِ خود بازی کنند.

تا پیش از معرفی اکسپریا Z3، تنها قابلیت همگام سازی دسته کنسول هایِ PS3 و PS4 برای گوشی هایِ اکسپریا وجود داشت، اما بعد از معرفی خانواده بزرگ Z3، سونی این قابلیت را به پرچمدارانش آورد. همانطور که در جریان هستید، سونی پس از گذشت مدت زمان کوتاهی این قابلیت را با اَندروید 4.4 به گوشی اکسپریا Z2 نیز داد و پرچمداران حالِ حاضر سونی نیز به این قابلیت مجهز هستند.

شاید تا به امروز ویدئوهایِ تبلیغاتی زیادی از قابلیت ریموت پلی گوشی هایِ پرچمدار اکسپریا دیده باشید، اما تا کنون به صورت عملی استفاده از این قابلیت را مشاهده نکرده باشید؛ چون کمتر به این قابلیت تا به امروز پرداخته شده است. حال، یکی از اصحاب خوش ذوق رسانه یکی از بازی هایِ بسیار محبوب و انحصاری کنسول PS3 که چندی است برای کنسول PS4 بازسازی یا به اصطلاح Remaster شده است را با قابلیت ریموت پلی بر رویِ گوشی اکسپریا Z5 Premium خود اجرا میکند.

در این ویدئو به خوبی مشاهده میشود که گوشی اکسپریا Z5 Premium به لُطف سخت افزار قدرتمند خود میتواند از پَسِ یکی از گرافیکی ترین بازیهایِ کنسول PS4 بربیاید. بازی بسیار نرم بر رویِ گوشی اجرا میشود و کمترین لگ و کُندی را در بازی شاهد هستیم. همچنین، نمایش رنگ هایِ طبیعی محیط بازی و تکسچرها نیز در نوع خود بینظیر میباشند.

به دلیل اهمیت این ویدئو و مشخص شدن گرافیک بازی بر رویِ گوشی اکسپریا Z5 Premium، ویدئو را با کیفیت بالایِ 720p نیز برای شما قرار داده ایم. بهتر است سخن کوتاه کنیم و شما را دعوت به این ویدئویِ بسیار جذاب کنیم. با ما همراه باشید…