homescreen-medium_amended1

اگر با ما همراه بوده باشید، دیروز اعلام کردیم که سونی موبایل در اقدامی جالب اولین نسخه آزمایشی اَندروید N را برایِ توسعه دهندگان گوشی هایِ اکسپریا منتشر کرد. این بروزرسانی که با مشارکت گوگل و سونی به توسعه دهندگان گوشی اکسپریا Z3 پیشکش شده است، در واقع اولین بروزرسانی نسخه پیشنمایش اَندروید بعدی گوگل است که به دست توسعه دهندگان یک گوشی هوشمند غیر نکسوسی میرسد!

همانطور که پیشتر اعلام کردیم، این بروزرسانی به دلیل محدودیت هایِ بسیار زیاد، تنها در اختیار توسعه دهندگان دو نسخه D6603 و D6653 گوشی اکسپریا Z3 قرار گرفته است. این بروزرسانی در واقع در طرح بتایِ سونی منتشر شده است و کاربرانی که در این طرح ثبت نام کرده اند میتوانند از طریق نرم افزار Xperia Companion اقدام به دانلود این نسخه کنند؛ اما اگر صاحب یک گوشی اکسپریا Z3 با نسخه هایِ مذکور هستید، فایل فریمور اولین نسخه آزمایشی اَندروید N را میتوانید با نرم افزار فلش تولز بر رویِ گوشی خود نصب کنید.

اما شاید برایِ شما هم مثل ما جایِ سوال باشد که در اولین نسخه پیشنمایش توسعه دهندگان اَندروید N چه چیزهایی وجود دارد و شکل ظاهری این نسخه به چه شکلی است. خبر خوب این است که عده ای از توسعه دهندگان این نسخه را بر رویِ گوشی خود نصب کرده اند و عکس هایی از محیط این فریمور ابتدایی منتشر کرده اند.

سونی در این نسخه آزمایشی و ابتدایی از اَندروید N برخی از ویژگی ها و نرم افزارهایِ اختصاصی خود را در دسترس کاربران قرار داده است. به عنوان مثال میتوان به وجود قابلیت Double Tap-to-Wake ( روشن شدن صفحه با 2 بار ضربه زدن بر رویِ آن ) و نرم افزار اختصاصی دوربین اکسپریا اشاره کرد.

هم اَکنون فایل قابل فلش اولین فریمور آزمایشی اَندروید N برایِ نسخه D6603 گوشی اکسپریا Z3 با حجم 880 مگابایت و شماره ساخت NPC91K از طریق لینک زیر در دسترس است. بهتر است سخن کوتاه کنیم و به سراغ تصاویر منتشر شده از اولین نسخه پیشنمایش توسعه دهندگان اَندروید N بر رویِ گوشی Z3 برویم…

دانلود نسخه پیشنمایش توسعه دهندگان اَندروید N برایِ مدل D6603 گوشی اکسپریا Z3

منبع: