تقریباً تمامی کاربران محصولات سونی با اکسپریا Touch آشنایی دارند. بارها درباره اکسپریا Touch سخن گفته ایم و از ویژگی هایِ بارز آن صحبت کرده ایم. این محصول شاید جاه طلبانه و خلاقانه ترین محصولی باشد که سونی تا به امروز معرفی و در دنیا عرضه کرده است. آرزویِ لمس نور و کار کردن با صفحاتی که مجازی هستند شاید یکی از بزرگترین آرزوهایِ بشر بوده است.

شاید بسیاری ایده لمس نور را در ذهن داشتند، اما سونی به این مهم دست یافت و نهایتاً در قالب طرحی بسیار جالب، لمس نور را ممکن کرد. اکسپریا Touch سونی همچون سایر گوشی هایِ اکسپریا مجهز به سیستم عامل محبوب و بسیار پر کاربرد اَندروید گوگل میباشد ( البته نسخه ای بهبود یافته از آن ).

این محصول 2 سال پیش در قالب طرح مفهومی به یکی از نمایشگاههایِ بزرگ دنیا آورده شده بود و نهایتاً در سال جاری میلادی قیمت گذاری و سپس به بازارهایِ جهانی راه یافت. پس از عرضه این محصول در دنیا، سونی به دلیل اهمیت بسیار بالایِ بازار خاورمیانه، اکسپریا Touch را در کشورهایِ مهمی چون امارات متحده عربی نیز در دسترس کاربران قرار داد، تا اکسپریا Touch به کشورمان ایران بسیار نزدیک شود.

اما حالا که پایِ اکسپریا Touch به کشورهایِ مهم دنیا رسیده است، وقت آن رسیده است که رسماً با اکسپریا Touch ملاقات کنیم. خوشبختانه یکی از رسانه هایِ شرق آسیا توانسته است به این محصول بسیار جالب و خلاقانه سونی دست یابد. در این مطلب سعی داریم جعبه گشایی اکسپریا Touch سونی را با هم مشاهده کنیم. اگر به این محصول علاقه دارید، توصیه میکنیم با ما همراه شوید…