9b978-zd9651

حدود 2 هفته پیش بود که طی خبر بسیار مسرت بخشی اعلام کردیم خانواده Z دوباره متولد شد؛ اینبار در یک سری لوکس و گران قیمت از تلویزیون های سونی! اگر در خبر قبلی با ما همراه بوده باشید، اعلام کردیم همانند بخش گوشی هایِ هوشمند که سری Z در آنها بیشترین ابهت را داشت، در تلویزیون های سونی نیز خانواده Z آمده است تا بهترینِ بهترین ها باشد.

همانطور که پیشتر نیز اشاره شد، تلویزیون هایِ خانواده Z همگی پرچمدار جدید تلویزیون هایِ سونی میباشند و به دلیل امکانات بینظیری که به کاربر ارائه میدهند، در رده محصولات گران قیمت و با ارزش خرید بسیار بالا قرار میگیرند. سونی برایِ تمامی محصولات این خانواده از طراحی بسیار جدیدی بهره گرفته است، که تا پیش از این شاید نظیرش را ندیده بودیم.

تمامی تلویزیون هایِ سری Z سونی از طراحی مشابهی با یکدیگر بهره میبرند و این بدان معناست که همگی آنها از فریمی بسیار زیبا به همراه قاب پشت مشبک بهره برده و از زیبایی خاصی برخوردار هستند. تلویزیون هایِ سری Z سونی همانطور که گفته شد در طی چند ماه آینده در بازار در دسترس علاقه مندان قرار میگیرند و اَکنون پیش فروش آنها در تمام دنیا شروع شده است.

این تلویزیون ها اَبعاد متفاوتی از 65 تا 100 اینچ دارند، که بر اساس اطلاعات به دست رسیده مدل 100 اینچ از روز عرضه تلویزیون هایِ سری Z سونی در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت و سونی برنامه ای برایِ پیش فروش آن ندارد. البته دلیل این موضوع بسیار روشن است، چون همانطور که پیشتر اشاره کردیم، این تلویزیون بسیار با ارزش احتمالاً قیمتی برابر با 66.000 دلار آمریکا خواهد داشت، که رقم بسیار بالایی میباشد.

از آنجایی که تا به امروز تنها چند تصویر از تلویزیون هایِ سری Z سونی که به عنوان پرچمداران تلویزیون هایِ این شرکت در دنیا معرفی شده اند در دست نبود، شاید آشنایی بسیار کمی با ظاهر و امکانات این سری خارق العاده داشتیم. اما امروز ویدئویی از اولین نگاه نزدیک یکی از اصحاب رسانه به نسخه 65 اینچی تلویزیون ZD9 به دست ما رسیده است، که دیدنش را به همه شما همراهان همیشگی توصیه میکنیم.

سونی برایِ نسخه 65 اینچی تلویزیون جدید و پرچمدار سری Z خود رقمی معادل 6.999 دلار آمریکا ( یا 4.000 پوند انگلیس ) در نظر گرفته است و پیش خرید آن هم اَکنون از طریق خُرده فروشی هایِ بزرگ آنلاین دنیا برایِ علاقه مندان فراهم است. بهتر است سخن کوتاه کنیم و شما را به تماشایِ اولین و کوچک ترین عضو از سری تلویزیون هایِ پرچمدار سری Z سونی دعوت کنیم…