Sony-UCH10-Quick-Charger_3-640x434
اکسپریا +Z3 یکی از معدود اسمارت فون هایی است که از شارژر سریع UCH10 پشتیبانی میکند. این شارژر با استفاده از استاندارد Qualcomm Quick Charge 2.0 با سرعتی فراتر از شارژر های معمولی عملیات شارژ گوشی های سونی را بر عهده دارد. سونی معتقد است که این شارژر با 10 دقیقه شارژ به مدت 5.5 ساعت و با 45 دقیقه شارژ به مدت 1 روز گوشی هوشمند شما را از نظر تامین نیرو بیمه میکند.

همیشه گفته ها با آنچه که در عمل به وقوع می پیوندند یکسان نیست. سونی 10 دقیقه شارژ را برابر با 5.5 ساعت فعالیت مستمر برای این دستگاه میداند. حالا ما به دنبال این هستیم که ببینیم در عملکرد واقعی این شارژر چگونه است و اینکه چقدر زمان لازم است تا باتری یک گوشی هوشمند همچون اکسپریا Z3 Plus از 0 تا 100 برسد.

شارژر سریع UCH10 حالا با اتصال به اکسپریا +Z3 پاسخ سوالات ما را میدهد. در یک آزمایش کوتاه که در ادامه مشاهده میکنید عملکرد این شارژر در زمینه سرعت شارژ به مراتب از شارژر های معمولی سونی بهتر بوده است. با این حال نتیجه بدست آمده با انتظارات ما کمی فاصله دارد. ویدئوی این آزمایش را در ادامه تماشا کرده و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

charger

تست شارژ اکسپریا +Z3 با شارژر سریع UCH10

sonyfan