همانطور که در جریان هستید، سونی در مراسم CES امسال پرده از محصولات صوتی جدید خود برداشت. این محصولات شامل 4 اسپیکر بلوتوث قابل حمل و 4 هدفون میشدند، که نهایتاً حدود 1 ماه پس از معرفی در CES 2017 قیمت گذاری شدند و همانطور که انتظار میرفت، در واپسین روزهایِ بهار در حال عرضه در دنیا هستند.

یکی از این محصولات که در واقع ارزان ترین نمونه هم در بین محصولات معرفی شده میباشد، اسپیکر بلوتوث قابل حمل XB10 سونی است، که علاوه بر قدرت و کیفیت صدایِ مناسبی که ارائه میدهد، بسیار زیبا و شکیل میباشد. این اسپیکر قابل حمل بر خلاف نسل هایِ قبل خود یک دستگیره برایِ حمل بهتر و قرار گیری رویِ سطوح مختلف نیز دارد.

این اسپیکر بسیار دوست داشتی مجهز به ارتباط NFC و بلوتوث نسخه 4.2 میباشد، که قدرت انتقال صدا به صورت بیسیم در بازه فرکانسی 20 هرتز تا 20 هزار هرتز را فراهم می آورد. این اسپیکر حدود 260 گرم وزن دارد و با یک بار شارژ کامل میتواند تا 16 ساعت با شما همراه باشد. علاوه بر این، شما میتوانید از این اسپیکر به عنوان یک هندزفری نیز استفاده کنید و به تماس هایتان به صورت بیسیم پاسخ دهید.

سونی برایِ این اسپیکر جمع و جور و مقرون به صرفه استاندارد مقاومت در برابر مایعات IPX51 را در نظر گرفته است. این اسپیکر در رنگ هایِ قرمز، آبی، سفید و مشکی در دسترس کاربران در سراسر دنیا قرار دارند و به لُطف شرکت ایران رهجو، به زودی در کشور عزیزمان ایران با گارانتی معتبر در دسترس کاربران ایرانی نیز قرار خواهد گرفت.

در حال حاضر یکی از رسانه هایِ شرق آسیا توانسته است به رنگ قرمز این اسپیکر دوست داشتی و جمع جور دسترسی یابد و تصاویری بسیار زیبا از آن شکار کند، که تماشایِ آنها خالی از لطف نیست. بهتر است سخن کوتاه کنیم و شما را به تماشایِ تصاویری زیبا از اسپیکر قابل حمل XB10 سونی دعوت کنیم. با ما همراه باشید…