xperia-xz-learn-more-about-our-design-slideshow-02-desktop-6994ca690f9d83ef059af7b17dbd26d7

همانطور که حتماً در جریان هستید، سونی امسال در پرچمدار جدید و لایق خود، از رنگ های کاملاً جدیدی پرده برداشت. 3 رنگ اصلی گوشی اکسپریا XZ، شاید 3 رنگ بسیار خاصی باشند که نگاه هر بیننده ای را به خود خیره کند. آبی جنگلی، مشکی معدنی و پلاتینیومی رنگ هایِ جدید و جذاب اکسپریا XZ هستند.

نمیدانیم به خاطر دارید یا نه، ولی میخواهیم روزی را به یاد بیاوریم که برایِ اولین بار اولین تصاویر تمام قد و واقعی از گوشی اکسپریا XZ لو رفت. در آن زمان شاید درک درستی از این گوشی هوشمند، مشخصات سخت افزای آن و حتی نامش نداشتیم، اما اَکنون اکسپریا XZ بسیار به ما نزدیک شده است و تا چندی دیگر در بازارهایِ جهانی در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

اگر به یاد داشته باشید، با دیدن اولین تصاویر اکسپریا XZ در آن رنگ آبی بسیار خاص، همه جان و دل به این رنگ باختیم! آن رنگ آبی زیبایی که سونی در ابتدایِ ماه جاری میلادی در کنفرانس اختصاصی خود در نمایشگاه IFA 2016 از آن با عنوان رنگ « آبی جنگلی » یاد کرد و اَکنون آن را به عنوان یکی از 3 رنگ اصلی این گوشی هوشمند میشناسیم.

تا به امروز تنها تصاویر رنگ پلاتینیومی گوشی اکسپریا XZ به دست ما رسیده بود و آنها را برایِ شما به اشتراک گذاشتیم، اما هم اَکنون تصاویر بسیار زیبایی از رنگ آبی جنگلی اکسپریا XZ در اختیار ما قرار دارد، که دیدنش حتماً برایِ شما نیز لذت زیادی به همراه خواهد داشت. پس از شما همراهان همیشگی دعوت میکنیم با جذاب ترین رنگ جدیدترین شاهکار سونی موبایل با ما همراه باشید…