xperia-m4-aqua-white
اکسپریا M4 Aqua را میتوانیم از جمله اسمارت فون هایی بدانیم که حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت. این اسمارت فون 300 یورویی که در سطح میان قیمت های بازار قرار میگیرد، دست کمی از یک مدل پرچمدار ندارد! هر چیزی که از یک مدل میان رده انتظارش را داشتیم در این دستگاه جمع شده تا یک اسمارت فون کامل را برای ما بسازد.

پردازنده 8 هسته ای 64 بیتی، رم 2 گیگابایتی، صفحه نمایش 5 اینچی، دوربین 13 مگاپیکسلی اصلی و 5 مگاپیکسلی ثانویه همه و همه از اکسپریا M4 Aqua یک مدل کامل ساخته اند. به این لیست باید قابلیت ضدآب بودن و نیز پشتیبانی از دو سیم کارت همزمان را هم اضافه کنیم. تمامی این موارد را اگر کنار هم بگذاریم متوجه خواهیم شد این دستگاه قطعا ارزشی بیش از 300 یورو خواهد داشت با این حال سونی در عین قدرت و زیبایی قیمت مناسبی نیز برای اکسپریا M4 Aqua در نظر گرفته است.

پس از مجموعه تصاویری که روز گذشته از تبلت اکسپریا Z4 تماشا کردیم این بار نیز قصد داریم تا یک گالری زیبا از تصاویر اکسپریا M4 Aqua به نمایش بگذاریم. برای تبلت اکسپریا Z4 از واژه شاهکار مهندسی استفاده کردیم. این واژه ایست که باید برای اکسپریا M4 Aqua و دیگر محصولات سونی نیز استفاده کنیم. از شما دعوت میکنیم یکی دیگر از شاهکارهای طراحی سونی را تماشا کنید.

m4_aqua_real_1

m4_aqua_real_2

m4_aqua_real_3

m4_aqua_real_4

m4_aqua_real_5

m4_aqua_real_6

m4_aqua_real_9

m4_aqua_real_8

m4_aqua_real_7

m4_aqua_real_10

m4_aqua_real_11

m4_aqua_real_12

m4_aqua_real_13