xz-deep-pink-21

همانطور که در جریان هستید، سونی چندی پیش رنگ جدیدی را به مجموعه رنگ هایِ گوشی اکسپریا XZ، پرچمدار جدید خود اَفزود و در حرکتی بسیار جالب، دیروز این رنگ به مجموعه رنگ هایِ گوشی اکسپریا X Compact هم اضافه شد تا پرچمدار جدید سونی و تنها همراهش با 4 رنگ وارد بازارهایِ جهانی شوند.

رنگ جدید اکسپریا XZ در چند کشور دنیا عرضه میشود و رنگ صورتی گوشی اکسپریا X Compact نیز تنها در کشور خانگی سونی، ژاپن، در دسترس علاقه مندان قرار دارد؛ اما همانطور که پیشتر نیز اشاره شد، اکسپریا X Compact نسخه صورتی یک فرق اساسی با نسخه جهانی دارد. سونی برایِ نسخه ژاپنی گوشی اکسپریا X Compact ویژگی مقاومت در برابر آب را با استاندارد IP68 در نظر گرفته است، تا بتواند به واسطه این ویژگی مهم در بازار کشور خانگی اش، ژاپن، سهم بیشتری را به دست آورد.

در مجموع، امروز هر دو گوشی اکسپریا XZ و اکسپریا X Compact در رنگ جدید خود، که همان رنگ صورتی پر رنگ است در کشور ژاپن معرفی شده اند. اُپراتوری که به صورت اختصاصی هر 4 رنگ این گوشی هوشمند را در اختیار کاربران قرار میدهد نیز، اُپراتور نام آشنایِ NTT DoCoMo میباشد.

اَکنون عکس هایی اختصاصی از رنگ جدید پرچمدار جدید سونی و تنها همراهش به دست ما رسیده است، که دیدنش خالی از لُطف نمیباشد. در پایان از شما دعوت میکنیم با ما به تماشایِ تصاویری زیبا از رنگ جدید گوشی هایِ اکسپریا XZ و اکسپریا X Compact بنشینید…

« تصاویری از رنگ صورتی گوشی اکسپریا XZ »

« تصاویری از رنگ صورتی گوشی اکسپریا X Compact »