e5fe0e801b2658046c8fbed5a4ae7477

سونی در نمایشگاه IFA 2016 از جدیدترین دستاوردهایِ خود در عرصه گوشی هایِ هوشمند پرده برداشت. تا به امروز اطلاعات زیادی از پرچمدار جدید سونی منتشر شده است، که همگی آنها را برایِ شما پوشش دادیم؛ اما هر چه که بیشتر به تاریخ عرضه اکسپریا XZ نزدیک تر میشویم، تصاویر واقعی بیشتری از این گوشی هوشمند بسیار زیبا منتشر میشود.

بدیهی است که با از راه رسیدن اکسپریا XZ و دست یافتن اصحاب رسانه به این گوشی هوشمند بسیار زیبا، با تصاویری بسیار منحصر به فرد از جدیدترین شاهکار سونی مواجه خواهیم شد. سونی امسال در پرچمدار جدید خود از 3 رنگ جدید پرده برداشته است، که تا به امروز شاید مثلش را در میان گوشی هایِ اکسپریا ندیده باشیم.

مشکی معدنی، آبی جنگلی و پلاتینیومی رنگ هایِ جدید اکسپریا XZ سونی هستند که تا به امروز بازخودرهایِ مثبت بسیار زیادی را به سویِ خود جلب کرده اند. شاید موضوع رنگ موضوعی بسیار سلیقه ای باشد، اما مفهوم زیبایی اَمری استاندارد و غیرقابل انکار میباشد و تعریف زیبایی در تمامی طرز تفکر ها تقریباً چیز مشترکی است.

تا پیش از معرفی اکسپریا XZ در دنیا، سونی بر رویِ رنگ یکی از گوشی هایِ پرچمدار خود مانور بسیار زیادی میداد. شاید شما هم با شنیدن اسم گوشی اکسپریا Z5 پرمیوم سونی، به یاد نسخه کروم این گوشی هوشمند بیفتید، که تا به امروز محبوب دل بسیاری از کاربران دنیا شده است و بسیاری این محصول سونی را بخاطر رنگ منحصر به فردش میپرستند.

اما فارغ از زیبایی بینظیر این گوشی هوشمند، به دلیل آینه ای بودن پشت گوشی، تمیز نگاه داشتن آن کار بسیار سختی بود و سونی نیز به این موضوع واقف بود که حالت آینه ای پشت نسخه کروم گوشی اکسپریا Z5 پرمیوم شاید روزی برایِ کاربران مشکل ایجاد کند، اما در بحث طراحی لوکس این موضوعات کمتر به چشم می آید.

حال و با توجه به بازخوردهایِ مثبت کاربران نسبت به رنگ کروم گوشی اکسپریا Z5 پرمیوم و شکایاتی به دلیل مشکلاتی در تمیز نگاه داشتن حالت آینه ای پشت این گوشی هوشمند، سونی یکبار دیگر با احترام به نظر مشتریانش نسخه ای جدید از رنگ کروم را در اولین سری از پرچمدار خانواده X خود پیاده سازی کرده است.

رنگ پلاتینیومی گوشی اکسپریا XZ سونی در واقع به نوعی همان رنگ کروم، اما مات شده گوشی اکسپریا Z5 پرمیوم سونی است، که مشکلات سابق را برایِ کاربران به وجود نمی آورد. بسیاری از اصحاب رسانه در کنار رنگ آبی جنگلی اکسپریا XZ از این رنگ بسیار تقدیر کردند و سونی را بخاطر استفاده مجدد از کُد رنگی مشابه با کُد رنگ کروم اکسپریا Z5 پرمیوم ستایش کردند.

حال اما اکسپریا XZ پلاتینیومی به دست یکی از اَصحاب رسانه در شرق آسیا رسیده و تصاویر بسیار زیبایی از آن شکار شده است. بهتر است سخن کوتاه کنیم و شما را به تماشایِ رنگ بسیار زیبایِ پلاتینیومی اکسپریا XZ دعوت کنیم. این شما و این تصاویری از جدیدترین شاهکار سونی موبایل…

منبع: