Sony-Xperia-Z5-camera-AA-840x478
اگر در خبرهای قبلی همراه ما بودید، حدود دو هفته قبل مطلع شدیم که گروهی از کارگردانان مطرح اروپایی تصمیم به ضبط ویدئوهایی با عنوان لحظات زودگذر گرفته بودند. این گروه از کارگردانان فیلم های خود را بوسیله دوربین اکسپریا Z5 به ثبت رساندند.

سونی موبایل به‌ منظور نمایش قابلیت‌های ممتاز و تحسین‌ شدهٔ دوربینش، گروهی از تصویربرداران را به داستان‌ سرایی دربارهٔ پنج شهر با استفاده از اکسپریا Z5 گمارد. کارگردانان به‌ ویژه به برجسته‌کردن « لحظات زودگذر » و جاذبه‌ های پنهان لندن، پاریس، برلین، بارسلونا و میلان، تشویق شدند.

هر یک از فیلم‌ های حاصل از این پروژه، این شهرها را از نگاه این کارگردانان به نمایش در می‌ آورند و در عین حال داستانی را دربارهٔ مناظر و فرهنگ بینظیر آنها با کیفیتی زنده و فوق‌ العاده واضح، روایت میکنند.

در حالی که اطلاعیه مربوط به این اقدام تنها به توضیح در خصوص این حرکت محدود شده بود حالا تصمیم گرفتیم تا ویدئوهای ضبط شده توسط این گروه از کارگردانان را برای شما به اشتراک بگذاریم. هر 5 پنج ویدئوی موجود هم اکنون با کیفیت عالی در ویدئوسنتر سایت تخصصی اکسپریا آماده تماشای شما عزیزان قرار گرفته است.

 

{لندن} ویدئوی ضبط شده با اکسپریا Z5 توسط کارگردانان معروف


{برلین} ویدئوی ضبط شده با اکسپریا Z5 توسط کارگردانان معروف


{میلان} ویدئوی ضبط شده با اکسپریا Z5 توسط کارگردانان معروف


{پاریس} ویدئوی ضبط شده با اکسپریا Z5 توسط کارگردانان معروف


{بارسلون} ویدئوی ضبط شده با اکسپریا Z5 توسط کارگردانان معروف