دقایقی از معرفی اکسپریا XZ3 میگذرد و حالا از این لحظه باید به این دستگاه به چشم پرچمدار جدید گوشی های اکسپریا نگاه کنیم. مثل همیشه نظرات مثبت و منفی زیادی به سمت پرچمدار جدید سونی روانه میشود، اما اکسپریا XZ3 هم مثل دیگر پرچمداران گذشته، حرف هایی برای گفتن دارد.

سونی در اکسپریا XZ3 قابلیت های جدیدی را به کار برد تا بتوانیم این دستگاه را یک گوشی کاملاً متفاوت نسبت به اکسپریا XZ2 بدانیم. اکسپریا XZ3 هر چند از نظر سخت افزاری ارتقای زیادی نسبت به اکسپریا XZ2 نداشت، اما قابلیت ها و تفاوت های این دو چندان هم کم نیست.

بزرگترین تفاوت را صفحه نمایش رقم میزند، جایی که اکسپریا XZ3 بالاخره طلسم را شکست و به صفحه نمایش +QHD رفت. طلسم دیگری که شکسته شد، به کارگیری از صفحه نمایش OLED در این دستگاه بود که اولین تلفن هوشمند سونی با این صفحه نمایش است. در صفحه نمایش و البته طراحی اکسپریا XZ3، سونی یک قابلیت دیگر به کار گرفته که با لمس بدنه کناری، منویی باز میشود که مرتبط با رفتارهای کاربر و نیازهای آن در هر زمان است.

سونی موبایل با انتشار چند ویدئوی مختلف، نگاهی دقیق به این قابلیت ها دارد و هر کدام را به صورت مختصر توضیح میدهد. پیشنهاد ما به شما این است که حتماً این ویدئوها را که در ادامه در ویدئوسنتر سایت اکسپریان جمع شده تماشا کنید تا بهتر با قابلیت های اکسپریا XZ3 آشنا شوید.