سونی در مراسم IFA 2016 پرده از هدفون بیسیم خود با فناوری جدید Sense و حذف صدایِ محیط برداشت. این هدفون در بدو معرفی طرفداران بسیار زیادی را به سویِ خود جذب کرد، چون در کنار موتور Sense از قابلیت جذابی تحت عنوان کنترل لمسی قابلیت هایِ اساسی هدفون بهره میبرد.

سونی این هدفون را برایِ رقابت با هدفون گران قیمت و بسیار معروف QC35 کمپانی Bose معرفی کرد. درباره این موضوع در آینده ای نزدیک به طور کامل صحبت خواهیم کرد. سونی در طراحی MDR-1000X نهایت دقت و تلاش خود را به کار گرفته است و از این رو با محصولی بدون نقص از سونی مواجه هستیم.

نواقص نسل هایِ قبل در این هدفون برطرف شده اند و وقتی MDR-1000X را در دست میگیرید، به خوبی تفاوت آنرا با سایر محصولات همرده متوجه خواهید شد. این هدست مدتی است که توسط شرکت ایران رهجو وارد بازار کشور عزیزمان ایران شده است و به صورت اختصاصی توسط این مرجع در اختیار سایت تخصصی اکسپریا برایِ نقد و بررسی قرار گرفته است.

بدیهی است که در روزهایِ آتی نقد و بررسی جامع این محصول را از سایت تخصصی اکسپریا مطالعه خواهید کرد، اما برایِ حالِ حاضر تصاویری از جعبه گشایی اختصاصی این هدفون بسیار جذاب و البته حرفه ای برایِ شما آماده کرده ایم، که بد نیست با هم نگاهی به آنها داشته باشیم. با ما همراه باشید…