بامداد امروز سونی با برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی نسبتاً کوتاه، از جدیدترین محصولات خود در نمایشگاه CES 2018 رونمایی کرد. نمایشگاه CES 2018 که به صورت رسمی از فردا آغاز خواهد شد، در یک روز مانده به آغاز خود شاهد برگزاری کنفرانس های مطبوعاتی متعدد از طرف شرکت های مختلف مثل سونی بود.

سونی در این رویداد جدیدترین محصولات خود را مختصراً به نمایش گذاشت. تلویزیون های هوشمند، هدفون ها، ساندبار، پروژکتور و … در کنار گوشی های هوشمند که یک روز قبل از آغاز مراسم رونمایی شده بودند، جدیدترین محصولات سونی هستند که در نمایشگاه CES 2018 حاضر بودند.

از آنجایی که کنفرانس مطبوعاتی سونی در ساعت 4:30 بامداد امروز برگزار شد، بسیاری از کاربران مراسم زنده را از دست دادند. به همین خاطر در این فرصت ویدئوی کامل کنفرانس مطبوعاتی سونی در نمایشگاه CES 2018 را برای شما آماده کرده ایم که میتوانید در ادامه از سایت تخصصی اکسپریا تماشا کنید.

در این ویدئو از ابتدای مراسم تا انتهای مراسم که تقریباً نیم ساعت به طول انجامید را میتوانید مشاهده کنید. خبرهای بیشتر از رویداد CES و محصولاتی که سونی در این نمایشگاه معرفی کرد را هم از طریق بخش خبری سایت دنبال کنید.