اکسپریا XZ Premium همانند تمامی گوشی های پرچمدار سونی به دو بلندگو در پایین و بالای دستگاه مجهز شده است. این دو بلندگو به کمک هم صدای استریو را برای این پرچمدار قدرتمند به ارمغان می آورند. همچنین به کمک فناوری های موجود در اکسپریا XZ Premium صدای با کیفیت و شفافی از بلندگوهای دو گانه این دستگاه حاصل میشود.

به زودی بررسی تخصصی اکسپریا XZ Premium را از سایت تخصصی اکسپریا خواهید خواند، اما تا آن روز سعی میکنیم تا از هر جنبه، اکسپریا XZ Premium را مورد آزمایش قرار دهیم. یکی از انتقاداتی که به اکسپریا XZ وارد بود، قدرت صدای نسبتاً ضعیف آن بود که در اکسپریا XZ Premium به دنبال آن هستیم که ببینیم آیا سونی این مشکل را حل کرده یا خیر؟

به همین منظور ما یک مقایسه اختصاصی فی ما بین این دو دستگاه به عمل آوردیم. این مقایسه در شرایط کاملا برابر انجام شده تا نتیجه آن پاسخ سوال قبلی ما را به درستی داده باشد.

نتیجه بدست آمده از نظر ما، اکسپریا XZ Premium را به مقدار بسیار ناچیزی برتر از اکسپریا XZ نشان میدهد. با این حساب هنوز اکسپریا XZ Premium از نظر بلندی صدا در جایگاه ایده آلی قرار ندارد. توضیحات بیشتر را ویدئوی زیر به شما خواهد داد. این ویدئو را تماشا کرده و نظرات خود را در این خصوص با ما در میان بگذارید.