اکسپریا XZ Premium سومین گوشی هوشمند سونی با اندروید 8.0 و اولین اسمارت فون سونی است که این نسخه را به صورت یک به روزرسانی دریافت کرده است. اندروید 8.0 بر اساس آنچه که از بازخورد کاربران به دست آمده تا این لحظه نسخه ای کاملتر و مقبول تر از اندروید 7.0 بوده است.

دوباره با یک مقایسه و یک ویدئوی جذاب آماده ایم تا اکسپریا XZ Premium را در مقابل یک رقیب سرسخت به اسم آیفون X به چالش بکشیم. همیشه ویدئوهایی که با مضمون مقایسه دو گوشی رده بالا هستند، جذابیت زیادی دارند، مخصوصا اینکه این مقایسه با موضوع سرعت اجرای برنامه ها و چندوظیفگی باشد.

در این مقایسه اکسپریا XZ Premium با آخرین نسخه موجود، یعنی اندروید 8.0 به رقابت با آیفون X با نسخه 11 سیستم عامل محبوب خود برخواسته است. این ویدئو اجرای چندین برنامه را در دو گوشی مقایسه میکند که نتیجه بدست آمده آن نه تنها رقابت سونی و اپل، بلکه رقابت آخرین نسخه های اندروید و آی او اس را هم به نوعی نمایش میدهد.

پیشنهاد ما به شما این است که این ویدئو را هم اکنون از ویدئوسنتر سایت تخصصی اکسپریا تماشا کنید. مثل همیشه قضاوت در خصوص نتیجه را به عهده شما میگذاریم تا پس از تماشای آن نظرات خود را با ما در میان بگذارید.