phpogoxi5

همانطور که در جریان هستید، قدرتمندترین عضو از خانواده جدید X سونی چند روزی است که در برخی از کشورهایِ جهان عرضه اش به صورت رسمی آغاز شده است و به همین دلیل این روزها ویدئوهایِ زیادی از خود گوشی اکسپریا X Performance سونی، مقایسه آن با پرچمداران مطرح بازار و همچنین آخرین پرچمداران قدرتمند سونی در فضایِ وب منتشر میشود.

دیروز مقایسه ای از سرعت و مولتی تسکینگ 2 عضو میانی و بالارده خانواده X را برایِ شما به اشتراک گذاشتیم و حالا ویدئویی به دست ما رسیده است که قدرتمندترین گوشی سونی از لحاظ سخت افزاری را در کنار آخرین و محبوب ترین پرچمدار خانواده بزرگ Z سونی، گوشی اکسپریا Z5 Premium قرار میدهد.

همیشه مقایسه مدل هایِ مختلف گوشی هایِ هوشمند از جذابیت خاصی برخوردار است و این موضوع درباره گوشی هایِ هم خانواده از جذابیتی وصف ناشدنی برخوردار است. سونی همچنان تأکید دارد که گوشی هایِ خانواده Z5، که آخرین پرچمداران خانواده بزرگ Z میباشند پرچمدار این شرکت هستند و تا رویِ کار آمدن پرچمدار خانواده X، تنها گوشی هایِ خانواده Z5 لایق این صفت هستند.

در مقایسه ای که پیشِ رویِ شما قرار دارد، سرعت و مولتی تسکینگ دو گوشی هوشمند اکسپریا X Performance و اکسپریا Z5 Premium سونی مورد آزمایش قرار میگیرد. طبق سنت پیشین هیچگونه صحبتی پیرامون جزئیات این مقایسه نمیکنیم و قضاوت را تمام قد به چشمان شما همراهان همیشگی میسپاریم.