samsung_galaxy_s7

مقایسه گوشی هایِ مختلف با یکدیگر همیشه از جذابیت خاصی برخوردار است، مخصوصاً اینکه دو گوشی از دو رده متفاوت و دو برند متفاوت باشند. تا پیش از این مقایسه هایی از گوشی اکسپریا X سونی با پرچمداران سایر کمپانی ها برایِ شما به اشتراک گذاشتیم، حال قصد داریم یک مقایسه بسیار خاص از دو گوشی اکسپریا X سونی و گلکسی S7 سامسونگ را با شما به اشتراک بگذاریم.

سامسونگ گلسی S7 آخرین پرچمدار سامسونگ است، که چندی پیش وارد بازارهایِ جهانی شد و در دنیا از محبوبیت خاصی نزد کاربران برخوردار است. این گوشی هوشمند مجهز به آخرین و قدرتمندترین دستاورد کوآلکام، پردازنده اسنپدراگون 820، چهار گیگابایت حافظه رم و صفحه نمایشی 5.1 اینچی با کیفیت Quad HD است.

از طرفی اکسپریا X که عضو میانی خانواده X سونی میباشد، مجهز به پردازنده ای میان رده ( اسنپدراگون 650 ) است و از سه گیگابایت حافظه رم و صفحه نمایشی 5 اینچی با کیفیت Full HD بهره میبرد. بدیهی است که مقایسه گوشی اکسپریا X که یک گوشی میانرده از خانواده X سونی است با پرچمدار سامسونگ اجحاف در حق این محصول میباشد، اما بهتر است پیش قضاوتی نکنیم!

یکی از اصحاب رسانه که تا پیش از این ویدئوهایِ زیادی از مقایسه هایِ او دیده ایم، اکسپریا X سونی و گلکسی S7 سامسونگ را کنار هم قرار داده است و از آنها تست گیم پلی 2 بازی محبوب سیستم عامل اَندروید را میگیرد. بازی اول، بازی Assassin’s Creed میباشد و دیگری، بازی بسیار محبوب Grand Theft Auto.

طبق سنت پیشین هیچگونه قضاوتی پیرامون این ویدئو نمیکنیم و قضاوت را تمام قد به شما کاربران و همراهان همیشگی سایت تخصصی اکسپریا میسپاریم. بهتر است سخن کوتاه کنیم و شما را به تماشایِ این ویدئویِ بسیار جذاب دعوت کنیم…