یکی از مهمترین پارامترهایی که سونی امسال در کنفرانس مطبوعاتی خود در IFA2017 از آن سخن گفت و بسیار مورد توجه اصحاب رسانه و کاربران قرار گرفت، بحث قدرتمندتر شدن اسپیکرهایِ پرچمدار جدید سونی است، که حالا آنرا با نام اکسپریا XZ1 میشناسیم.

این گوشی هوشمند در واقع یک نسخه ارتقا یافتۀ بسیار خوب از پرچمدار سال گذشته سونی میباشد، که حسابی تا به اینجایِ کار جایِ خودش را در دل کاربران باز کرده است. این گوشی هوشمند به گفته سونی موبایل دارایِ اسپیکرهایِ قدرتمندتری نسبت به نسل هایِ قبل میباشد. اما این قدرت در چه حد است؟

همیشه یکی از انتقادهایی که به گوشی هایِ پرچمدار سونی که از اسپیکرهایِ دو گانه ( استریو ) بهره میبرند وارد بود بحث بلندی صدا میباشد. حال به نظر میرسد سونی صدایِ کاربران خود را شنیده است و با برطرف سازی این موضوع مهم، یک گام دیگر گوشی جدید خود را با مذاق کاربران همگام کرده است.

اکسپریا XZ1 سونی هم اَکنون برایِ آزمایش در دسترس اصحاب رسانه قرار داد و بالطبع به زودی وارد بازارهایِ جهانی و کشور عزیزمان ایران خواهد شد. حال ویدئویی از مقایسه قدرت اسپیکر اکسپریا XZ1 و اکسپریا XZ سونی منتشر شده است، که دیدن آن خالی از لطف نیست. با ما همراه باشید…