1
اگر با ما همراه بوده باشید روز گذشته مقایسه ای جامع از رابط کاربری سونی در اندروید کیت کت و لالی پاپ را برای شما قرار داده بودیم. مقایسه ای که با هم تماشا کردیم قسمت های مختلف دستگاه را در اندروید 5.0 رسمی و 4.4 به نمایش گذاشته بود. سونی با وجود وعده خود مبنی بر ارائه به روزرسانی اندروید 5.0 برای دستگاه های اکسپریا در ماه فوریه، این به روزرسانی را ارائه نکرد تا کاربران گوشی های خانواده Z همچنان در انتظار آب نبات چوبی باقی بمانند.

مقایسه ای که روز گذشته با هم تماشا کردیم برخی از قسمت های دستگاه را به صورت تصویری به نمایش میگذاشت. اما این بار بد نیست تا از زاویه ای دیگر تفاوت های رابط کاربری سونی در دو نسخه نامبرده را تماشا کنیم. مقایسه ویدئویی که قصد معرفی آن را داریم از دو دستگاه اکسپریا Z3 Compact به عمل آمده که یکی در حال اجرای اندروید 4.4.4 و دیگری در حال اجرای نسخه اندروید 5.0 است. این اولین ویدئو از برادر کوچکتر اکسپریا Z3 است که با نسخه اندروید 5.0 لالی پاپ به ثبت رسیده است.

این ویدئو در ویدئوسنتر سایت تخصصی اکسپریا برای شما آماده شده است. شما میتوانید این ویدئو را از لینک زیر تماشا و دانلود کنید.

۲

مقایسه رابط کاربری سونی در لالی پاپ و کیت کت