اکسپریا XZ3 از روزی که در نمایشگاه IFA 2018 معرفی شد، توانسته رسانه ها را مجذوب خود کند. بسیاری از انتقادات که در سال های اخیر به گوشی های سونی وارد بود در پرچمدار جدید این شرکت پاسخ داده شد. اکسپریا XZ3 بدون تردید یک اسمارت فون کم نقص و کامل است که حرف های زیادی برای گفتن دارد.

رقابت در بین اسمارت فون های مطرح بازار بسیار سخت دنبال میشود. علاوه بر سونی که اکسپریا XZ3 را در دست دارد، برندهای دیگر نظیر اپل، سامسونگ و ال جی نیز هر کدام پرچمدارانی را در ماه های اخیر روانه بازار کردند. آیفون XS Max قدرتمندترین و گران قیمت ترین گوشی اپل تا به امروز است که مدتی از ورود آن به بازار ایران هم میگذرد.

اکسپریا XZ3 و آیفون XS Max که هر کدام طرفداران خود را دارند، امروز رو در روی یکدیگر قرار گرفتند تا در بخش های عملکردی با هم مقایسه شوند. این مقایسه جذاب گوشه هایی از قدرت سخت افزاری و نرم افزاری مدعیان پرچمداری یعنی اکسپریا XZ3 و آیفون XS Max را به تصویر میکشد.

در این مقایسه مانند مقایسه هایی که قبلا مشاهده کرده بودیم، دو دستگاه در بخش های مختلف با هم مقایسه میشوند. سرعت اجرای برنامه ها و بازی ها، مولتی تسکینگ، مقایسه قدرت اسپیکر، مقایسه کیفیت دوربین و … همگی در این ویدئو به تصویر کشیده خواهد شد. پیشنهاد میکنیم تا این ویدئو را حتما تماشا کنید و نظرات خود را که همیشه برای ما ارزشمند بوده با ما در میان بگذارید. به نظر شما با توجه به ویدئوی زیر عملکرد کدام گوشی بهتر بوده است؟