هواوی را میتوان اولین کمپانی چینی دانست که به صورت جدی وارد بازارهای جهانی شد. کیفیت محصولات این کمپانی چینی بر کسی پوشیده نیست، به خصوص گوشی های هوشمند این شرکت که چند سالی است حتی توان رقابت با برترین گوشی های هوشمند سال را هم دارند.

میت 10، یکی از جدیدترین گوشی های عرضه شده توسط هواوی است که در آخرین هفته های سال 2017 معرفی شد. این تلفن هوشمند همسو با بسیاری از گوشی های سال، مجهز به دوربین دوگانه است. دو دوربین با رزولوشن های 12 و 20 مگاپیکسل، از هواوی میت 10 یک کمرافون قدرتمند ساخته است.

هر چند سونی هنوز وارد بازی دوربین های دوگانه نشده، اما اکسپریا XZ1 با همان یک دوربین، بدون تردید یکی از بهترین های بازار در این زمینه به شمار میرود. امروز قصد داریم تا یک مقایسه جذاب از اکسپریا XZ1 و میت 10 را با هم تماشا کنیم. این مقایسه دوربین دو گوشی نامبرده را در شرایط و حالات مختلف به چالش میکشد.

مثل همیشه قضاوت را بر عهده شما میگذاریم تا با تماشای این ویدئو نظر خود را در خصوص عملکرد این دو دستگاه به ما بیان کنید. اما آن چیزی که مشخص است، نبرد جذاب این دو دستگاه و عدم برتری مطلق هر کدام بر دیگری است. نظر شما چیست؟