samsung_galaxy_s7_vs_sony_xperia_z5_rear (1)
اکسپریا Z5 سونی با گذشت نزدیک به هشت ماه از معرفی و عرضه هنوز حرف های زیادی برای گفتن دارد. در روزهایی که تکنولوژی ساعت به ساعت رشد میکند، حضور در بالاترین سطح بازار به مدت چند ماه کار چندان آسانی نیست.

سونی با تغییر چرخه معرفی پرچمداران خود از شش ماه به یک سال ریسک بزرگی را مرتکب شد. اینکه یک اسمارت فون بتواند تا یک سال لقب پرچمدار گوشی های هوشمند شرکت خود را یدک بکشد باید آخرین تکنولوژی های روز و حتی فراتر از زمان خود را به همراه داشته باشد.

سامسونگ چند روز قبل از معرفی اکسپریا Z5، دست به معرفی گلکسی نوت 5 زده بود اما بعد از چند ماه گلکسی S7 را نیز معرفی و به بازار عرضه کرد. حالا گلکسی S7 سامسونگ است که بالاترین سطح از تکنولوژی های این شرکت کره ای را نمایش میدهد. محصولی که شش ماه دیرتر از اکسپریا Z5 معرفی شده جالب است اگر در مقابل آخرین پرچمدار سونی به رقابت بنشیند.

ویدئویی که در ادامه تماشا میکنید، مقایسه ای است که قسمت های مختلف اکسپریا Z5 و گلکسی S7 با یکدیگر که در آن جزئیات مختلف از جمله دوربین، باتری، طراحی و … با هم مقایسه میشود. این ویدئو را حتما تماشا کنید و در ادامه نظرات خود را نیز با ما در میان بگذارید.