DSC_0039
تبلت ها و گوشی های هوشمند سری Z به علت مقاومت در برابر آب، از یک پوشش محافظ در درون بلندگوی خود برخوردارند. سونی با قراردادن یک برچسب محافظ بر روی بلندگوی دستگاه از نفوذ آب به درون دستگاه جلوگیری میکند.

وجود یک عایق جهت جلوگیری از ورود آب به درون بلندگو، در کنار این مزیت ویژه تا حدودی در میزان صدای خروجی از بلندگو نیز تاثیر گذار است. با این حال در جدیدترین محصولات این خانواده سونی به خوبی کیفیت و قدرت صدای دستگاه را حفظ کرده و از این حیث گوشی ها و تبلت های ضد آب اکسپریا را در زمره بهترین گوشی های هوشمند بازار از نظر کیفیت و قدرت صدا قرار داده است.

تصویری که در پایین مشاهده میکنید، بلندگوی موجود در درون اکسپریا Z3 Plus است که با کالبد شکافی این دستگاه از دل آن به بیرون آمده است. پوشش محافظ بر روی آن نیز جهت جلوگیری از نفوذ آب به درون آن استفاده میشود. بلندگویی در چنین اندازه برای یک گوشی هوشمند بسیار مناسب است. اما برای یک تبلت چطور؟

اگر مصرف شما از یک تبلت، گوشی دادن به موزیک یا تماشای فیلم باشد پس نیاز مبرمی به یک صدای بلند و با کیفیت دارید. تبلت اکسپریا Z4 که بدون شک یکی از بهترین تبلت های موجود در بازار است تا چه حد میتواند پاسخگوی نیاز شما باشد؟

در یک مقایسه کوتاه ما قدرت و کیفیت صدای تبلت اکسپریا Z4 و گوشی اکسپریا Z3 Plus را با یکدیگر مقایسه کرده ایم. با تماشای این ویدئو نظر خود را با ما در میان بگذارید. به نظر شما کیفیت صدای کدام دستگاه بیشتر از دیگری است؟