ساعاتی قبل، چند تصویر جدید از اکسپریا XZ1 به دست ما رسید که آنها را با شما به اشتراک گذاشتیم. در کنار این تصاویر، ویدئوی کوتاهی امروز به دست ما رسید که نمای 360 درجه ای اکسپریا XZ1 را به تصویر کشیده بود.

این ویدئو که از آن تصاویر متعددی استخراج شده، نمای 360 درجه ای اکسپریا XZ1 را با تکیه بر اطلاعاتی که تا امروز از این دستگاه بدست آمده نمایش میدهد. تصاویر رندر شده اکسپریا XZ1 توسط درز دهنده مشهور تویتری یعنی Onleaks منتشر شده که به خوبی ظواهر پرچمدار جدید سونی را نشان میدهد.

این چند تصویر و ویدئوی 360 درجه ای از اکسپریا XZ1 در ادامه قابل مشاهده هستند که همگی تمام آنچه که از ظاهر اکسپریا XZ1 نیاز داریم را برای ما بازگو میکنند. به گفته OnLeaks ابعاد کلی این دستگاه برابر با 146.8×73.4×7.6 میلی متر است که اندکی بزرگتر از اکسپریا XZ و مقداری باریکتر از آن است.

سایر مشخصاتی که از اکسپریا XZ1 تا این لحظه به دست آمده شامل دوربین 19 مگاپیکسلی اصلی و 13 مگاپیکسلی سلفی، پردازنده اسنپدراگون 835، رم 4 گیگابایتی، حافظه داخلی 64 گیگابایتی و اندروید 8.0 به صورت پیش فرض است. صفحه نمایش 5.2 اینچی این دستگاه مجهز به قابلیت HDR بوده و بنابر اطلاعات بدست آمده قابلیت عکسبرداری سه بعدی را نیز خواهد داشت.