dsc_0027-97
حتما در جریان هستید که سونی، از چند روز قبل، نسخه مفهومی اندروید 7.0 را برای اکسپریا X آغاز کرد. طرح مفهومی اندروید، ایده ای جدید از سونی بود که سال گذشته با اندروید مارشمالو شروع به کار کرد و با استقبال خوبی نیز همراه شد.

اندروید مفهومی، بستری مناسب را برای کاربران فراهم کرد تا ایده ها و نظرات خود را به گوش توسعه دهندگان سونی برسانند. سونی نیز با الهام از همین نظرات سعی در ارائه یک نسخه کامل و جامع داشت که نمونه آن را در اندروید مارشمالو دیدیدم.

حالا در اندروید 7.0 نیز این قصه تکرار شده است. سونی طرح مفهومی اندروید نوقا را آغاز کرده و در اولین گام کاربران اکسپریا X در اروپا لذت تجربه اندروید آینده را بدست آوردند. اگر اندروید نوقا هنوز برای شما ناشناخته است به اولین ویدئوی این نسخه در اکسپریا X نگاهی کوتاه داشته باشید.

ویدئوی زیر که حتما تماشا خواهید کرد، نگاهی کوتاه و سریه به نسخه مفهومی اندروید 7.0 نوقا در اکسپریا X دارد. البته این نسخه تقریبا خام است و سونی هنوز مطابق با آنچه که از رابط کاربری اکسپریا انتظار داریم آن را شخصی سازی نکرده است. با این حال تماشای آن و جزئیات اندروید 7.0 که در این ویدئو نمایش داده میشود خالی از لطف نیست.