تا به امروز تصاویر زیادی از 2 رنگ اصلی گوشی اکسپریا XZ Premium دیده ایم و حسابی قند در دلمان آب شده است. اما راستش را بخواهید، تصاویر آنچنان هنری خاصی تا به امروز از این گوشی ندیده ایم. بدنه کروم گوشی هایِ خانواده پرمیوم سونی که حالت آینه ای دارند معمولاً مورد توجه عکاسان حرفه ای دنیا قرار میگیرند، چون مانند آینه هر چیزی را در خود منعکس میکنند و زیبایی وصف ناشدنی را برایِ بیننده خلق میکنند.

درست است که نگهداری کردن از این رنگ ها شاید کمی سخت باشد، اما به دلیل خاص بودن آنها، هر کاربری دلش میخواهد این رنگ ویژه را در دستانش داشته باشد. در نسل قبل عکاسان حرفه ای حسابی از خجالت نسل اول پرمیوم هایِ سونی، گوشی لایق و بسیار زیبایِ اکسپریا Z5 Premium سونی درآمدند و با خلق تصاویر هنری بسیار زیبا در قسمت آینه ای پشت این گوشی، جهانیان را مسحور خود کردند.

حال که اکسپریا XZ Premium در دنیا عرضه شده است و دست اصحاب رسانه به طور کامل به این گوشی هوشمند رسیده است، برخی به این فکر افتاده اند که از زیبایی هایِ نهفته نسل جدید پرمیوم سونی نهایت بهره لازم را ببرند. همانطور که مطلع هستید در این نسل هر دو رنگ اصلی حالت آینه ای دارند و بدین ترتیب کاربران کمی در انتخاب خود میتوانند آزادانه تر عمل کنند؛ اما باز هم رنگ کروم جلوه خاص خود را دارد.

اینها را گفتیم که برسیم به اینجای داستان که دست یکی از اصحاب رسانه دنیا که خلاقیت خاصی در شکار تصاویر خارق العاده از گوشی هایِ هوشمند دارد به رنگ کروم اکسپریا XZ Premium رسیده است و تصاویری بسیار ناب و هنری از آن شکار کرده است. بهتر است سخن کوتاه کنیم و هر چه سریعتر شما را به تماشایِ این تصاویر دلربا از آخرین شاهکار سونی موبایل دعوت کنیم. با سایت تخصصی اکسپریا همراه باشید…