28_Xperia_Z3_+
آخرین عضو خانواده Z3 … واژه ای که امروز سونی پس از معرفی اکسپریا +Z3 به کار برد تا نشان دهد پروژه ساخت یک خانواده قدرتمند با نام اکسپریا Z3 تمام نشده بود. اکسپریا +Z3 در حقیقت همان اکسپریا Z4 است که ماه گذشته در ژاپن معرفی شده بود که حالا با همان مشخصات و با نام جدیدی خود را برای سفر به دور دنیا آماده میکند.

شاید هدف اصلی سونی از عرضه اکسپریا +Z3 پر کردن فاصله بین اکسپریا Z3 و پرچمدار بعدی است اما این دستگاه آنقدر با کیفیت و پرقدرت است که بیراهه نیست اگه از این پس لقب پرچمدار جدید سونی را به آن بدهیم. اکسپریا +Z3 ادامه راهی است که سونی از اکسپریا Z1 تا Z3 طی کرده بود. بهبود کیفیت در عین رفع ایرادات برای ساختن یک محصول کم نقص که حالا لقب کم نقص ترین اسمارت فون سونی را این دستگاه از اکسپریا Z3 ربوده است.

در خبرهای قبلی به صورت جداگانه جزئیات این دستگاه را به همراه تصاویر آن با هم مشاهده کردیم. طبق معمول همیشه سونی در هنگام معرفی محصول جدید خود ویدئوهای تبلیغاتی متنوعی را از آن به نمایش گذاشته است. ما نیز در این جا قصد داریم تا با هم دو ویدئوی تبلیغاتی سونی از اکسپریا +Z3 را با هم تماشا کنیم.

لازم به توضیح است در خبرهای قبلی از برخی ویژگی های اکسپریا +Z3 سخن گفتیم. اما امشب با یک بررسی کامل از این دستگاه به همراه نقاط قوت آن نسبت به محصولات قبلی سونی با ما همراه باشید.

۱

ویدئوی تبلیغاتی سونی به مناسبت معرفی اکسپریا +Z3

۲

ویدئوی تبلیغات سونی از مشخصات اکسپریا +Z3