Sony-Android-TV-CES-AH-1
اگر با ما همراه بوده باشید، حتماً در جریان هستید که صبح دیروز سونی کنفرانس اختصاصی خود را در نمایشگاه CES 2016 برپا کرد. طبق سنت پیشین، سعی کردیم وبلاگ نویسی زنده این مراسم را برای شما عزیزان آماده کنیم، اما ویدئویِ این مراسم بسیار به سختی در دسترس قرار داشت.

متأسفانه بر خلاف ادوار گذشته، تصویربرداری ها به صورت بسیار نامطلوب و توسط گوشی هایِ هوشمند ضبط شده بود و به همین جهت ویدئویِ مراسم دیروز سونی در نمایشگاه CES 2016 را برای شما عزیزان نتوانستیم قرار دهیم، اما با گشت و گذار بالأخره توانستیم ویدئویِ با کیفیت این مراسم را برای شما همراهان همیشگی آماده کنیم.

سونی در همایش دیروز خود از چندین و چند محصول جدید پرده برداری کرد و تقریباً از تمام طیف هایی که سونی در آنها تخصص داشت محصول جدیدی به جهانیان معرفی شد، جز بخش گوشی هایِ هوشمند این شرکت، که پیش از این نیز اعلام کرده بودیم سونی در این نمایشگاه از گوشی جدیدی پرده برداری نخواهد کرد.

در خلال کنفرانس دیروز، سونی از سری جدید محصولات صوتی و تصویری خود پرده برداشت و بخش دوربین هایِ فیلمبرداری سونی نیز محصولات جدیدی را به خود دیدند. مراسم دیروز سونی با خبرهایِ خوشی هم همراه بود، که نمونه بارز آن اعلام آمار جدید فروش کنسول پلی استیشن 4 توسط مدیرعامل سونی، آقایِ کازو هیرای بود.

اگر وبلاگ نویسی زنده صبح دیروز ما را از دست داده اید و دوست دارید مراسم صبح دیروز سونی در شهر لاس وگاس آمریکا را مشاهده کنید، از شما دعوت میکنیم از طریق لینک زیر به ویدئوسنتر اختصاصی سایت اکسپریا مراجعه کنید.