Sony-Xperia-Z3-Compact-5
قطعا میدانید که سونی چند ماهی است نسخه ای آزمایشی از اندروید 6.0 مارشمالو را برای گوشی های اکسپریا Z3 و اکسپریا Z3 Compact ارائه کرده است. این نسخه که تحت عنوان اندروید مفهومی سونی منتشر شده، همچنان مراحل رشد و توسعه را سپری میکند.

در آخرین نسخه های اندروید مفهومی سونی، سیستم عامل به تکامل هر چه بیشتر رسیده و حالا تقریبا تمامی قابلیت های اصلی رابط کاربری سونی در طرح گنجانده شده است. انتشار نسخه مفهومی اندروید 6.0، ایده ای جالب از سونی بود که کاربران را پیش از انتشار رسمی اندروید مارشمالو با این نسخه آشنا کند.

در نسخه مفهومی اندروید مارشمالوی سونی، ما شاهد قابلیت های جدیدی هستیم که به احتمال قریب به یقین همگی در نسخه نهایی نیز مورد استفاده قرار خواهند گرفت. سونی سعی کرد با این طرح، مراحل توسعه نرم افزاری خود را به کاربران نمایش دهد.

مشاهده آنچه که در دل نسخه مهفومی اندروید 6.0 سونی میگذرد، میتواند ما را در آشنایی هر چه بیشتر با اندروید مارشمالوی اختصاصی سونی کمک کند. ویدئویی که در ادامه مشاهده میکنید از یک دستگاه اکسپریا Z3 Compact با نسخه اندروید 6.0 به ثبت رسیده است. این ویدئو را تماشا کنید تا با برخی ویژگی های جدید اندروید 6.0 در گوشی های اکسپریا آشنا شوید.