Alleged-Sony-Xperia-Z4-render-unconfirmedu
در روزها و هفته های اخیر ما شاهد درز تصاویر و اطلاعات بسیار زیادی از پرچمدار آینده سونی یعنی اکسپریا Z4 بودیم. تصاویر مختلفی که از این دستگاه به بیرون درز کرده بود ما را از جزئیات کامل ظاهری پرچمدار آینده سونی آگاه کرد. همچنین اطلاعات سخت افزاری زیادی نیز از اکسپریا Z4 در اختیار علاقه مندان قرار گرفت که بازخورد های متفاوتی را نیز به همراه داشت.

شاید این خبر شوک آورترین خبر این هفته ها باشد که به گوش علاقه مندان به سونی میرسد. این که تمامی اطلاعات و تصاویر درز کرده از اکسپریا Z4 مربوط به یک دستگاه دیگر بوده و هیچ ربطی به اکسپریا Z4 ندارد…

ViziLeaks که یکی از مشهورترین افراد در درز اطلاعات محرمانه شرکت ها در جهان است در توییتر خود ما را بهت زده کرد. او اینگونه مینویسد: تمامی جزئیات درز کرده از اکسپریا Z4 برای دستگاهی غیر از اکسپریا Z4 است. سونی نقشه های دیگری در سر دارد.

اما ViziLeaks این سوال مبهم را ناتمام رها نمیکند. او تصاویر منتشر شده را متعلق به اسمارت فونی جدید از سونی به نام اکسپریا Z3 Neo میداند. دستگاهی که به نوعی نسخه ارتقا یافته اکسپریا Z3 است.

z3neo

این جمله ViziLeaks بسیار سنگین است و در صورتی که صحت داشته باشد انتظارها برای رویت اکسپریا Z4 طولانی تر خواهد شد. با این اتفاقات بدون شک اکسپریا Z4 تا به این لحظه مرموزترین گوشی هوشمند تاریخ سونی است. اسمارت فونی که شایعات در مورد آن هر لحظه تکذیب و تایید میشود.

نظر شما درباره اظهار نظر ViziLeaks چیست ؟ آیا اکسپریا Z4 یک محصول انقلابی است که برای وارد کردن یک شوک بزرگ به بازار گوشی های هوشمند معرفی خواهد شد؟