sony-xperia-xz-2-840x372
این روزها، سونی موبایل پیش فروش اکسپریا XZ را در بسیاری از کشورها آغاز شده و علاقه مندان به آن از حالا خود را در صف خرید پرچمدار جدید سونی قرار میدهند. یکی از کشورهایی که سونی پیش فروش اکسپریا XZ را در آن آغاز کرده تایوان است که در آن، پرچمدار جدید سونی مورد استقبال کم نظیری قرار گرفته است.

پیش فروش اکسپریا XZ در کشور تایوان روز گذشته آغاز شد که در یک اتفاق جالب تمامی موجودی آن در عرض کمتر از یک ساعت به فروش رسید. به صورت دقیق سونی تنها 45 دقیقه وقت نیاز داشت تا تمامی موجودی مورد نظر خود را در تایوان به فروش برساند.

تایوان یکی از کشورهایی است که سونی در آن جایگاه ویژه ای دارد. سونی در این کشور شرایط فوق العاده ای را برای اولین خریداران در نظر گرفت و همراه اکسپریا XZ هدایای ارزشمندی را قرار داد. خریداران این دستگاه در کنار اکسپریا XZ یک عدد داک شارژر DK60 که مجهز به پورت USB از نوع C است را هدیه خواهند گرفت. این تنها هدیه خریداران اکسپریا XZ در تایوان نیست و سونی یک عدد فلش 16 گیگابایتی OTG با رابط اتصال USB از نوع C را نیز در کنار اکسپریا XZ و داک DK60 به خریداران هدیه میدهد.

xperia-xz-taiwan-offer-640x230
با توجه به اتمام موجودی اکسپریا XZ در تایوان و ناکامی بسیاری از مشتریان در خرید این دستگاه سونی وعده داد که در ماه آینده یک بار دیگر پیش فروش اکسپریا XZ را با هدایای متنوعی برگزار خواهد کرد. همچنین اکسپریا X Compact نیز از اواخر این هفته قرار است به صورت رسمی در کشور تایوان عرضه شود.

منبع: