sony_playstation_vr-640x329

چند روز پیش سونی به علاقه مندان هدست واقعیت مجازی Playstation VR هشدار داد که تا چند روز آینده پیش فروش این هدست واقعیت مجازی به اتمام خواهد رسید، پس اگر کسی مایل به پیش خرید این وسیله جذاب میباشد، باید هر چه سریعتر دست به کار شود. حالا و بر اساس زمانبندی اعلام شده پیش فروش Playstation VR به اتمام رسیده است و دیگر امکان پیش خرید آن وجود ندارد.

بدیهی است که تا عرضه این هدست واقعیت مجازی زمان تقریباً زیادی مانده است، اما اینکه سونی اینگونه درباره پیش فروش هدست واقعیت مجازیش صحبت میکند نشان از استقبال زیاد کاربران کنسول Playstation برایِ خرید این محصول جذاب دارد. هرچند با هشدارهایِ داده شده قبلی، باز هم کاربران از اتمام پیش فروش هدست واقعیت مجازی سونی ناراضی هستند و بسیاری اعلام کرده اند که قصد پیش خرید این محصول را داشتند، اما به در بسته خوردند و پیش از اتمام پیش فروش سونی با اتمام موجودی روبرو شده است.

این موضوع توسط یکی از وبسایت هایِ بزرگ بازی در دنیا نیز تأیید شده است و به گفته یکی از منابع آگاه نزدیک به سونی، آنقدر استقبال از هدست واقعیت مجازی این شرکت زیاد بوده است که سونی پیش از زمان مقرر اعلام شده موجودی اولیه خود را تمام کرده است. این بدان معناست که دیگر کاربران به هیچوجه نمیتوانند تا عرضه رسمی این محصول در ماه اُکتبر آن را پیش خرید کنند و باید منتظر بمانند تا این محصول ابتدا وارد بازارهایِ جهانی شود و سپس آن را از طریق خُرده فروشان معتبر آنلاین یا فروشگاههایِ رسمی سونی خریداری کنند.

پیش از این سونی پیش بینی کرده بود که به دلیل استقبال بسیار زیاد کاربران سریعتر از زمان مقرر شده موجودی هایِ اولیه به اتمام خواهند رسید و برایِ عرضه اولیه این هدست نیز، باز هم پیش بینی شده است که سونی تا حدودی با مشکل مواجه خواهد شد، چون خیل عظیمی از جمعیت خانواده بزرگ 40 میلیونی کاربران پلی استیشن 4 قصد خرید این هدست واقعیت مجازی خوش قیمت را دارند.

اما نظر شما همراهان همیشگی درباره این موضوع چیست؟ آیا در صورت عرضه زودهنگام این هدست در ایران، قصد خرید هدست واقعیت مجازی سونی را برایِ کنسول PS4 خود دارید یا خیر؟ مثل همیشه از طریق بخش نظرات منتظر نظرات گرم شما هستیم…

منبع: