سونی موبایل به نظر میرسد امسال سیاست متفاوتی را در قبال حفظ اطلاعات گوشی های خود به کار گرفته است. هر چقدر که در سال های گذشته، پرچمداران سونی تا آخرین لحظه مرموز ظاهر میشدند، امسال اکسپریا XZ3 خود را بیشتر و بیشتر به رسانه ها نشان میدهد.

در هفته های گذشته، چند تصویر از اکسپریا XZ3 افشا شده بود که نشان داد این دستگاه تقریباً از نظر ظاهری با اکسپریا XZ2 شباهت دارد. شاید تا امروز تنها تفاوت اکسپریا XZ3 و اکسپریا XZ2 را در دوگانه شدن دوربین پرچمدار بعدی سونی میدانستیم، اما امروز تصاویری جدید از این دستگاه منتشر شده که حتی این موضوع را هم رد میکند.

معمولا در فاصله چند روز تا معرفی رسمی گوشی های سونی، رندرهای 360 درجه ای آن منتشر میشود. اما این بار در فاصله بیشتر از یک ماه تا معرفی، Onleaks که در توییتر معمولا وظیفه درز اطلاعات و تصاویر گوشی های سونی را بر عهده داشته، اقدام به انجام چنین کاری کرده است. Onleaks مجموعه ای از تصاویر 360 درجه ای را به همراه یک ویدئو از این دستگاه منتشر شده که به طور کامل، طراحی اکسپریا XZ3 را به تصویر میکشد.

نکته جالب اینجاست که اکسپریا XZ3 همچنان فاقد دوربین دوگانه بوده تا با این حساب، شانس معرفی یک نسخه پلاس که روز گذشته در مورد آن صحبت کردیم را با دوربین دوگانه بیشتر کند. با استناد به این تصاویر، اکسپریا XZ3 به نظر یک نسخه کاملاً بهبود یافته از اکسپریا XZ2 است که در طراحی آن سونی حساسیت بیشتری به خرج داده و سعی کرده با در نظر گرفتن انتقادات نسل قبل، یک محصول زیباتر و جذاب تر را روانه بازار کند. از مشخصات اکسپریا XZ3 فعلا شایعات زیادی در دست است که البته هنوز هیچکدام قابل استناد نیست و از همین رو ما نیز تا لحظه افشای اطلاعات موثق تر فعلا از اعلام مشخصات خودداری میکنیم.