750

معمولا خرید کردن در آخر سال، دلچسب است و لذتش جدای از شوق آمدن بهار، تخفیفات هیجان انگیزش نیز است. تکنولایف هم به عنوان آخرین حراجش در سال 94، تخفیفاتی عالی برای خریداران در نظر گرفته است. علاوه بر اینکه سود فروش محصولات را بسیار کم کرده است بلکه در برخی موارد، قیمت های عجیبی را برای برخی محصولات در نظر گرفته است. شرح دلیل انتخاب این قیمت ها، کمی پیچیده است و می بایست بسیار از قوانین بازاریابی و فروش و میانگین گیری و حتی حسابداری و انبار داری را توضیح دهیم!

فقط این نکته را می گوییم که کلیه ی محصولات اصل، نو و آکبند هستند و تکنولایف نیز همیشه به خریداران عزیزش، یک هفته مهلت تست و ضمانت برگشت وجه ارائه می کند تا با خیال راحت، یک هفته مهلت داشته باشند که از اصالت و صحت کالاها اطمینان حاصل نمایند.

حال با توجه به همکاری های سایت تخصصی اکسپریا و فروشگاه تکنولایف، بیش از این شما هواداران اکسپریان و دوستان قدیمی تکنولایف را منتظر نمی گذاریم و از شما دعوت کنیم تا با کلیک بر روی لینک زیر به حراج شگفت انگیز تکنولایف وارد شده و محصولات و قیمت های آنها را مشاهده فرمایید:

مشاهده ی محصولات عرضه شده در آخرین حراج تکنولایف در سال 94

به دلیل استقبال کم نظیر شما از طرح فروش ویژه تکنولایف، تمامی تخفیفات درج شده برای محصولات مورد نظر، تا ساعت 23:59 روز جمعه 21 اسفند تمدید شد.