Spectre-Movie-Daniel-Craig-Aston-Martin-DB10-BLack-And-White-WallpapersByte-com-3840x2400

از سونی خبر میرسد که برخی از اُپراتورهایِ مطرح دنیا در بعضی از کشورها نسخه ای محدود و اختصاصی از گوشی اکسپریا Z5 تحت عنوان « اکسپریا Z5 نسخه باند » عرضه خواهند کرد. اگر با ما همراه بوده باشید، اعلام کردیم که یک اُپراتور مخابراتی در انگلستان نسخه ای محدود از گوشی اکسپریا Z5 را عرضه خواهد کرد، که حاوی تم ها، تصاویر پس زمینه و موسیقی متن فیلم جیمز باند جدید است.

اما نسخه هایِ دیگری که در دنیا و توسط سایر اُپراتورهایِ مخابراتی تحت عنوان « اکسپریا Z5 نسخه باند » عرضه خواهند شد فاقد این محتویات بوده و فقط جعبه آنها از لحاظ شکل ظاهری متفاوت است. حال و قبل از انتشار رسمی گوشی اکسپریا Z5 نسخه باند، تم اختصاصی این فیلم تحت عنوان « تم اختصاصی مأمور 007 : اسپکتر » به بیرون درز کرده است.

خوشبختانه این تم اختصاصی بر خلاف سایر تم هایِ اختصاصی سونی بسیار شکیل است و با عنوان فیلم جیمز باند جدید همخوانی کاملی دارد. همانطور که در عکس ها مشاهده خواهید کرد، برای تصویر پس زمینه قفل صفحه این تم اختصاصی از تصویر نوستالژیک و همیشگی سری فیلم هایِ جیمز باند استفاده شده است، که زیبایی خاصی به گوشی میدهد.

پس از باز کردن قفل گوشی نیز با تصویری بسیار جالب از فیلم جیمز باند جدید روبرو خواهید شد، که در کنار لوگویِ اختصاصی جیمز باند اسپکتر و منوهایِ هم سو شده با رنگ لوله تفنگ مأمور 007 مزین شده است. اگر به سری فیلم هایِ جیمز باند علاقه دارید و دوست دارید محیط گوشی خود را در آستانه اکران عمومی فیلم اسپکتر با مأمور 007 همسو کنید، پیشنهاد میکنیم این تم اختصاصی را از دست ندهید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور