Sony-Xperia-Z4
تنها چند ساعت تا آغاز کنگره جهانی موبایل 2015 موسوم به MWC زمان باقی است که شرکت های فعال در حوزه تلفن همراه خود را برای حضور در این رویداد آماده میکنند. سونی بر خلاف سال گذشته در این رویداد قصد برگزاری کنفرانس مطبوعاتی ندارد. به همین صورت پرچمدار جدید سونی با نام اکسپریا Z4 نیز به طور قطع در این رویداد معرفی نخواهد شد. این در حالی است که از ساعاتی دیگر و در همین امشب اچ تی سی و سامسونگ کنفرانس مطبوعاتی خود را برای معرفی اسمارت فون های One M9 و گلکسی S6 برگزار خواهند کرد.

با حضور اسمارت فون های One M9 و گلکسی S6 جای خالی سونی و اکسپریا Z4 بیش از پیش احساس میشود. رویداد جاری در فاصله ای 6 ماهه از رویداد IFA 2014 برگزار میشود که سونی در آن اکسپریا Z3 را به نمایش گذاشته بود. تاخیر در معرفی اکسپریا Z4 نظم شش ماهه معرفی پرچمداران سونی را بهم میریزد. نظمی که شاید بسیاری از بهم خوردن آن رضایت داشته باشند.

با وجود اینکه سونی در MWC یک اسمارت فون و یک تبلت قدرتمند را به احتمال زیاد به نمایش خواهد گذاشت اما برای طرفداران و علاقه مندان به سونی، اسمارت فون پرچمدار اکسپریا Z4 چیز دیگری است. در روزهای قبل از آغاز کنگره جهانی موبایل نظرات موافق و مخالف زیادی در مورد معرفی اکسپریا Z4 در این رویداد شنیده میشد. شاید این پست یکی از آخرین مطالب سایت قبل از آغاز کنگره جهانی موبایل 2015 باشد که قصد داریم در آن از نظرات شما استفاده کنیم. آیا شما با عدم معرفی اکسپریا Z4 در این رویداد و موکول شدن تاریخ معرفی آن به ماه های بعد موافقید ؟ به نظر شما بهترین تاریخ برای معرفی اکسپریا Z4 چه تاریخی است ؟ در نظرسنجی زیر شرکت کرده و در نظرات نیز دلایل خود را با ما در میان بگذارید.

آیا با عدم معرفی اکسپریا Z4 در رویداد MWC موافقید ؟

نتایج

Loading ... Loading ...