nexus2cee_ap_resize-1_thumb1

کمپانی سیانوژن اعلام کرده است که به زودی به محل جدیدی در Palo Alto کالیفرنیا نقل مکان خواهد کرد. خبر شوکه کنندۀ دیگری که در ادامه به آن اشاره میشود، جُدایی Steve Kondik از کمپانی سیانوژن است، که با توجه به مشکلات اَخیر کمپانی سیانوژن اندکی هم قابل پیش بینی بود.

مطالبی که پیش تر به آن اشاره کردیم بر اساس پستی از مدیر کمپانی، Lior Tal بود، که در بلاگ آن منتشر شده است، که به نظر نوید تغییراتی بزرگ در آیندۀ این کمپانی را میدهد. Lior Tal در ادامه میگوید:

هدف از تغییر، بهبود ارتباطات و بازدهی کاری تیمی است، که همگی زیر یک سقف کار میکنند. این اتحاد سبب میشود تا بتوانیم محصولاتی بهتر با بازدهی بیشتر بسازیم و محدودیت ها را در بخش توسعۀ کارمان کاهش دهیم. طبیعتاً برخی افراد قادر به پذیرفتن این تغییرات جدید نیستند.

این پست در ادامه بیان میکند که Steve Kondik قرار نیست دیگر با تغییر موقعیت سیانوژن آن را همراهی کند. Lior Tal ادامه میدهد:

روابط موجود در سیانوژن با Steve Kondik کاملاً از هم پاشیده شده است و این جدایی باعث میشود تا Kondik در راهی که موفق تر است قدم بگذارد. ما هم برایِ او آرزویِ موفقیت در موقعیت هایِ بعدی را داریم.

این پست به سرعت و پس از گله هایِ دیروز Steve Kondik در مورد شرایط سیانوژن و نحوۀ کار Kirt McMaster، که به تازگی از پست مدیریت سیانوژن کنار گذاشته شده است، منتشر شده که گفته بود:

ای کاش انتخاب هایِ دیگری با افرادِ قابل اعتمادی انجام داده بودم…

در ادامۀ پست به این موضوع اشاره شده است که سیانوژن برای بازگشت به روز هایِ اوج خود افراد جدیدی را استخدام میکند. حالا باید منتظر ماند و دید که آیا کناره گیری مغز متفکر سیانوژن یعنی Steve Kondik ، نقل مکان این کمپانی و همچنین استخدام نیرو هایِ جدید میتواند سیانوژن را به روز هایِ اوج خود بازگرداند یا خیر.

منبع: