Alin_660x384

 

نام “Jerpelea” یا “J” شاید برای بسیاری از کاربران گوشی های سونی و سونی اریکسون آشناست ؛ توسعه دهنده ای که از X10 رام های زیادی را برای مجموعه گوشی های خانواده Xperia توسعه داده است . Alin Jerpelea یکی از مؤسسین پروژه FreeXperia و همچنین توسعه دهنده فریمورهایِ CyanogenMode میباشد . این شور و علاقه J مورد توجه سونی قرار گرفت و امروز رسماً اعلام کرد که Jerpelea به زودی به تیم توسعه دهنده Xperia خواهد پیوست .

 

Jerpelea در بخش پروژه متن باز سونی فعالیت خواهد داشت . وی اذعان کرد : ” من بسیار هیجان زده و خوشحالم از اینکه میخواهم به صورت تمام وقت با سونی موبایل و بر روی پروژه متن باز اَندروید ( AOSP ) فعالیت داشته باشم . من تمامِ تلاشم را به کار خواهم بست و با تجربه به دست آورده در طی این سالها سعی میکنم تا بهترین پروژه متن باز اَندروید تاریخ را برای کاربران Xperia به اَرمغان بیاورم . ”

 

Karl-Johan Dahlström ( مدیر اَرشد بخش توسعه رامهایِ گوشی های سونی ) نیز از این موضوع بسیار خرسند است . وی اذعان کرد : ” من بسیار خوشحال هستم که Alin به جمع ما پیوسته است . حالا میتوانیم با قدرت بیشتری بر رویِ پروژه متن باز اَندروید ( AOSP ) فعالیت حرفه ای داشته باشیم . همچنین این فرصت به ما این اجازه را میدهد تا ارتباط نزدیک تری با تشکّل هایِ تخصصی پروژه متن باز اَندروید داشته باشیم . ”

 

شاید با شنیدن این خبر تعجب کنید که اتفاق خاصی برای گروه FreeXperia نخواهد اُفتاد و این گروه اعلام کرد با قدرت مثل گذشته بر رویِ دستگاههای قابل پشتیبانی خود فعالیت مستمر خواهد داشت و پروژه CyanogenMode هر هفته یک نسخه جدید از رام خود را برای علاقه مندان و کاربران در سراسر دنیا عرضه خواهد کرد . تیم Xperian برای Alin Jerpelea در سِمَت جدیدش آرزوی موفقیت بیش از پیش دارد .

 

Xperia-Blog