حدود دو سال از زمان عرضه اکسپریا X به بازار میگذرد و این تلفن هوشمند که یک سوپر میان رده به حساب می آید، همچنان با طراوت و شادابی در حال به روز کردن خود است. به روزرسانی های سیستمی ماهانه اکسپریا X این ماه نیز ادامه داشته و یک آپدیت سیستمی جدید با هدف ارتقا پچ امنیتی عرضه شده است.

آپدیت جدید اکسپریا X از ساعتی قبل با شماره ساخت 34.4.A.2.50 در نقاط مختلف جهان در دسترس کاربران قرار گرفته است. این آپدیت پچ امنیتی دستگاه را به تاریخ اول آوریل به روز میکند. این پچ امنیتی در روزهای قبل برای چند گوشی دیگر از سونی نیز عرضه شده بود.

خوشبختانه کشور ایران باز هم فرصت دریافت آپدیت سیستمی اکسپریا X را در اولین دقایق عرضه داشت. این آپدیت هم اکنون به صورت OTA در ایران و با حجم تقریبی 143 مگابایت قابل دریافت است. این آپدیت بیست و یکمین به روزرسانی سیستمی سونی است که برای اکسپریا X در ایران انتشار یافته است!


البته دریافت این به روزرسانی به منطقه رام شما بستگی دارد نه منطقه ای که شما در آن حضور دارید. شما میتوانید با مراجعه به آپدیت یاب اکسپریان، جزئیات انتشار این به روزرسانی و راهنمای پیدا کردن منطقه رام خود را از طریق لینک زیر دریافت کنید.

ورود به سرویس آپدیت یاب اکسپریان