hands-on-xz-and-x-compact-27
سونی در اکسپریا XZ آنقدر به دوربین و قابلیت های متعدد آن تاکید دارد که ما این دستگاه را به عنوان یک کمرافون قدرتمند قبول کنیم. فوکوس لیزری، سنسور تشخیص رنگ و لرزشگیر قدرتمند 5 محوره از قابلیت های جدیدی هستند که سونی برای اولین بار در اکسپریا XZ از آنها استفاده کرده است.

در مورد تکنولوژی لرزشگیر 5 محوره سونی پیش از این صحبت کرده بودیم. لرزشگیر 5 محوره با استفاده همزمان از تمام قابلیت های لنز و مکملی برایش با چاشنی استفاده از تمامی محور های ثبت تصویر میتواند تاثیری بسزا در ثبت تصاویری با کیفیت داشته باشد. بزرگترین فایده استفاده از این تکنولوژی ثبت تصاویری بدون استفاده از لنز تثبیت کننده دار است به این معنی که در تثبیت کننده بصورت سخت افزاری در لنز استفاده نمیشود و تثبیت کننده نرم افزاری جایگزین این تثبیت کننده در دوربین ها میشود.

ما امروز با یک ویدئوی چند ثانیه از شما دعوت میکنیم تا قدرت خارق العاده این لرزشگیر را تماشا کنید. نه تنها در اکسپریا XZ نباید نگران لرزش های کوچک دست باشید بلکه شدیدترین لرزش ها را نیز میتوانید با این لرزشگیر خنثی کنید. این ویدئوی کوتاه را در ادامه حتما تماشا کنید.