Sony-Xperia-F833X-OnLeaks_4-640x640
اگر با ما همراه بوده باشید، هفته گذشته برای اولین بار رندرهای تمام قد و واضح از پرچمدار جدید سونی که احتمالا XR نام دارد منتشر شد. این رندرها بیش از همیشه ما را با جزئیات ظاهری محصولی که دو هفته دیگر معرفی میشود آشنا کرد.

معمولا درز رندرهای گوشی های هوشمند پیش از معرفی امری مرسوم است که نه تنها سونی بلکه سایر کمپانی ها نیز از آن در امان نیستند. یکی از کمپانی هایی که این روزها خود را برای معرفی یک گوشی هوشمند بالارده آماده میکند الجی است که V20 را به عنوان نسخه ارتقا یافته مدل موفق V10 در دست دارد.

در هفته گذشته علاوه بر رندرهای درز کرده از پرچمدار سونی، رندرهای با کیفیتی از V20 الجی نیز منتشر شد. معمولا رقابت و مقایسه گوشی های هوشمند با هم پس از معرفی صورت میگیرد اما حالا که هر دو دستگاه روزهای آخر پیش از معرفی را سپری میکنند قصد داریم به کمک رندرهای درز کرده از این دستگاه نگاهی کلی به طراحی دو پرچمدار داشته باشیم.

در پایین رندرهای مدل F833X از سونی را در کنار V20 از الجی تماشا میکنید. تقریبا این دو طرح، طرح های نهایی محصولاتِ نام برده هستند که احتمالا در ماه آینده شاهد معرفی هر دو خواهیم بود. از این تصاویر نظر شما در مورد طراحی هر دو دستگاه چیست؟

XR (3)

XR (4)

XR (5)

XR (1)

XR (2)

LG-V20-leaked-renders

LG-V20-leaked-renders (1)

LG-V20-leaked-renders (2)

LG-V20-leaked-renders (3)

LG-V20-leaked-renders (4)

LG-V20-leaked-renders (5)

LG-V20-leaked-renders (6)