اکسپریا XZ به عنوان پرچمدار سال 2016 سونی و گلکسی S7 هر دو در یک قابلیت با هم مشترک هستند. استاندارد مقاومت در برابر نفوذ آب و مایعات که این روزها به یک ویژگی متداول در گوشی های هوشمند پرچمدار تبدیل شده است.

ما تا به حال، تست های مختلفی را تماشا کردیم که در آن، گوشی های هوشمند مقاوم در برابر مایعات، در ظرفی از آب محک میخورند. اما این بار یک آزمایش بسیار سخت تر در انتظار اکسپریا XZ از سونی و گلکسی S7 Edge از سامسونگ است که باید ببینیم کدام دستگاه پیروز از میدان رقابت خارج میشوند.

در این ویدئو، هر دو دستگاه در ظرفی از شیر، به مدت 10 ساعت در فریزر قرار میگیرند. طبیعتا در این مدت، هر دو دستگاه به دمای زیر 0 میرسند که در نهایت باید از بین شیر یخ زده آنها را جدا کرد که قطعا آزمون بسیار سخت و دشواری خواهد بود.

نسخه اصلی این ویدئو، دو قسمتی و نسبتا طولانی بود که ما برای سهولت کار، آنها را بهم متصل کرده و در قسمت های غیر ضروری سرعت پخش آن را بالا بردیم تا حجم نهایی این ویدئو کمتر گردد. این ویدئو در ویدئوسنتر سایت تخصصی اکسپریا هم اکنون آماده است. این ویدئو را تماشا کرده و نظر خود را در این خصوص با ما در میان بگذارید.